زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی جزو زبان هایی است که در ایران بسیار طرفدار دارد. برای آشنایی بیشتر با این زبان آموزشگاه زبان ایتالیایی ایران آکسفورد مقاله زیر را برای زبان اموزان عزیز قرار داده است.

  • ایتالیایی در چه جاهایی صحبت می شود؟

ایتالیایی زبان رسمی ایتالیا و یکی از ۴ زبان رسمی سویس است. شما ایتالیا زبان ها را در کشور های مختلفی همچون مالت ، ایالت واتیکان ، سن مارینو ، کرواسی، اسلونی و فرانسه می بینید. همچنین ایتالیا زبان دوم کشور آرژانتین است و در برخی کشور های آفریقایی هم صحبت می شود.

  • آیا یادگیری زبان ایتالیایی دشوار است؟

در زبان ایتالیایی همان چیزی که نوشته می شود تلفظ می شود و این کار را برای زبان آموزان ایتالیایی راحت تر می کند.

تلفط در زبان ایتالیایی بسیار مشخص است و حروف ایتالیایی ( صدادار) به روشنی تلفظ می شوند.

اسامی همچون بسیاری از زبان های لاتین مدکر و مونث دارند.

اگر چه این زبان در ابتدا در برخی از قسمت ها کمی سخت به نظر می رسند اما با یادگیری قوانین ایتالیایی این زبان بسیار آسان می شوند.

  • آیا یادگیری  زبان ایتالیایی به یادگیری دیگر زبان ها کمک می کند؟

زبان ایتالیایی یک زبان لاتین است. مطمئنا یادگیری زبان ایتالیایی به یادگیری دیگر زبان ها با این ریشه همانند زبان اسپانیایی ، زبان فرانسه ، زبان انگلیسی و.. کمک می کند.

ایتالیایی ها از زبان بدنشان زیاد استفاده می کنند و این به شما زبان آموزان کمک می کند تا راحت تر بتوانید با انها ارتباط برقرار کنید.

  • اولین نوشته ها از این زبان به چه زمانی باز می گردد؟

یکی از اولین نوشته ها از زبان ایتالیایی به سال ۳۰۰ قبل از میلاد باز می گردد. که شباهت زیادی به  لاتین دارد.

برگزاری کلای های آموزش زبان ایتالیایی در موسسه زبان ایتالیایی ایران آکسفورد برای زبان آموزان علاقه مند به این زبان ، برگزار می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کلاس های ایتالیایی با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره  را پر نمایید.