آموزش زبان ایتالیایی برای اندورید

آموزش زبان ایتالیایی برای اندورید

اگر بخواهیم زبان ایتالیایی یاد بگیریم اپلیکیشن هایی وجود دارد که گاهی تا ۱۷۰ الی ۲۰۰ دلار هزینه دارند. اما نکته اینجاست که آیا می توان آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید را پیدا کرد که به همان اندازه این نرم افزار ها خوب باشند و در عین حال رایگان نیز باشند؟ بله و آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این قسمت سعی دارد بهترین اپلیکیشن آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید را که کاملا به صورت رایگان ارائه می شوند برای دانلود ارائه دهد.

آموزش زبان ایتالیایی برای اندورید
آموزش زبان ایتالیایی برای اندورید

Learn Italian Basic Lessons

اکثر شما که دوست دارید آموزش زبان ایتالیایی را تجربه کنید در ابتدای راه هستید و هیچ چیز از این زبان نمی دانید. این App با داشتن ویدیو های زیاد ، درس های کوتاه اما مفید ، درس هایی برای کودکان و داشتن تلفظ لغات مختلف ، آشنایی با قوانین گرامری زبان ایتالیایی و از همه مهم تر داشتن آپدیت های زیاد از بهترین گزینه های شما خواهد بود.

برای دانلود APP از play.google.com کلیک کنید.

 

Italian Verbs

یکی از گردنه های بسیار سخت در مسیر یادگیری زبان ایتالیایی افعال زبان ایتالیایی می باشد. صرف فعل و قواعد آن برای بسیاری کمی دشوار است. با این APP شما می توانید حتی در حالت Offline افعال مختلف را در زمان های مختلف صرف کنید ، آنها را ذخیره کنید و روی آنها تمرین کنید.

برای دانلود App از Play.google.com کلیک کنید.

Learn Italian Words Free

خوب نوبتی هم باشد نوبت واژگان زبان ایتالیایی است. بیش از ۱۰۰۰۰ کلمه با ترجمه انگلیسی در حوزه های مختلف تجاری ، مسافرت ، آکادمیک و … را می توانید در اپلیکیشن آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید پیدا کنید. داشتن لیستی از واژه های پرکاربرد ف قابلیت داشتن برنامه ریزی برای شما ، داشتن تصاویر و صداهای با کیفیت از مزایایی این اپلیکیشن به حساب می آید.

برای دانلود App از Play.google.com کلیک کنید.

البته برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد را فراموش نکنید.