آموزش زبان ایتالیا

آموزش زبان ایتالیا
کشور ایتالیا و زبان ایتالیا را می توان از کهن ترین تاریخ های زندگی بشر دانست. آموزش زبان ایتالیا به شما کمک می کند علاوه بر یادگیری زبان ایتالیایی هم چنین با فرهنگ و تاریخ این کشور بزرگ بیشتر آشنا شوید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها برگزار کننده دوره های آموزش زبان ایتالیا با روش های نوین و اساتید Native در ایران می باشد. برای آشنایی بیشتر شما با زبان ایتالیایی و هم چنین تاریخچه زبان ایتالیایی مطالب زیر را برای شما زبان آموزان عزیز آورده است.
تاریخچه زبان ایتالیایی را می توان یکگی از پیچیده ترین تاریخ های زبانشناسی در دنیا دانست اما می توان گفت که زبان ایتالیایی مدرن امروز با حوادث اخیر شکل گرفت. اولین متون ادبی و تاریخی که می توان آن را جزو زبان ایتالیایی طبقه بندی کرد به سال های ۹۶۰ تا ۹۶۳ میلادی بر می گردد.
زبان ایتالیایی زبانن بیش از ۷۰ میلیون نفر می باشد. که اکثر این افراد در ایتالیایا زندگی می کنند اما کشور های سویس و سن مارینو نیز به زبان ایتالیا صحبت می کنند.
پرچم کشور ایتالیا نیز می تواند برای شما جالب باشد. پرچم این کشور از سه رنگ سبز ، سفید و قرمز تشکیل شده است. این پرچم در سال ۱۹۴۸ به صورت رسمی معرفی شده است و سه رنگ آن نشان دهنده فتوحات این کشور در دنیا است. البته برخی نیز می گویند این سه رنگ برای متحد کردن اقوام و شهرهای مختلف ایتالیا برای بدست آوردن ارتشی یکسان پدیدار شده اند. هر چه دلیل این سه رنگ باشند می توان گفت این پرچم امروز نشان دهنده کشور ایتالیا و زبان ایتالیایی می باشد.
جالب است بدانید از آنجا که این زبان دارای لهجه های بسیاری می باشد شاید یادگیری آن سخت به نظر برسد اما بر عکس تصور شما آموزش زبان ایتالیا بسیار راحت تر از زبان های مختلف است و زبان ایتالیایی جزو زبان های ساده به حساب می آیند.