مکالمه زبان عربی را راحت یاد بگیرید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنهنا مرکز برگزاری کلاس های زبان عربی در ایران می باشد که به شما نشان می دهد چطور مکالمه زبان عربی را راحت یاد بگیرید ؟ اگر شما هم به زبان عربی نیاز دارید حتما این نکات را برای یادگیری این زبان به کارببرید.

مکالمه زبان عربی را راحت یاد بگیرید
مکالمه زبان عربی را راحت یاد بگیرید

پس بیایید مکالمه زبان عربی را راحت یاد بگیرید :

۱

در دوره های زبانیِ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید. اگر شما قادر هستید، در یک دوره ی عربی در موسسه ثبت نام کنید. شما معمولاً باید برای مشخص کردن سطح مهارتِ خود در یک آزمون ورودی شرکت کنید، اما سپس با زبان آموزانِ دیگری که در سطح مهارتِ مشابهی با شما هستند در یک جا قرار می گیرید. این یک سیستم حمایت خودکار از بقیه ی زبان آموزان فراهم می کند که شما می توانید با آن ها مطالعه کرده و صحبت کردن را تمرین کنید.

۲

متون را به عربی بخوانید. یکی از بهترین روش های گسترش مهارت زبان، خواندن کتاب هایی است که به آن زبان نوشته شده اند. شما هر چه بیش تر بخوانید، بهتر با لغات و چگونگی کارکردشان با هم آشنا می شوید. خواندن قرآن را امتحان کنید، که متن مذهبی اصلی اسلام است. شما می توانید ترجمه های انگلیسی آن را پیدا کنید، اما یافتن چاپ های عربی آن هم راحت خواهد بود.

۳

به زبانی که صحبت می شود، گوش کنید. مهم است که خود را در زبان غوطه ور سازید تا کاملاً استفاده ی آن را بیاموزید. گوش کردن به مکالمات اطراف خود را امتحان کنید، یا، اگر در جایی زندگی نمی کنید که آن زبان به طور رایجی صحبت می شود، تماشای فیلم های عربی با زیرنویس انگلیسی را امتحان کنید. فرم فیلم به شما اجازه خواهد داد تا نسبت به حالات دیگری که قادر به دنبال کردنش هستید، اطلاعات بیش تر را از بافت متوجه شوید. فیلم های عربی زبان معروف زیادی برای انتخاب وجود دارد.

۴

دیکشنری را بخوانید. تقویت فهمِ خود از لغات در یادگیری یک زبانِ جدید مهم است. یک دیکشنری عربی-انگلیسی را بخوانید تا به یاد سپردن لغات جدید را امتحان کنید. شما هر چه لغات بیش تری بدانید، بیش تر قادر خواهید بود تا از زبان استفاده کنید.

۵

به یک گروه مکالمه ملحق شوید. یک روش خوب برای تمرین مهارت های زبان خود، ملحق شدن به یک گروه مکالمه ی عربی است. جستجو در اینترنت را امتحان کنید تا گروهی را در منطقه ی خود بیابید، یا از یک کالج محلی جویا شوید. پردیس های کالج برای زبان آموزان اغلب گروه های حامی (مانند کلوپ های مکالمه) ارائه می کنند.