آموزش زبان انگلیسی اندروید

آموزش زبان انگلیسی اندروید

در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید ؟ آیا گوشی شما اندروید را پشتیبانی می کند ؟ پس می تون گفت خیلی کار آسانی در پیش خواهید داشت زیرا با هزاران اپلکیشن آموزش زبان انگلیسی اندروید حتما می توانید سریع زبان انگلیسی را صحبت کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مجموعه ای از بهترین App های آموزش زبان انگلیسی اندروید را به شما معرفی می کند.

آموزش زبان انگلیسی اندروید
آموزش زبان انگلیسی اندروید

Learn English by Conversation

بهترین بودن کار سختی است در دنیایی که همه سعی می کنند بهترین باشند. اما این اپلیکیشن واقعا می تواند در گروه بهترین ها قرار داده شود. خصوصیات خوب این نرم افزار عبارتند از:

قابلیت چت کردن با زبان آموزان دیگر

به روز رسانی خودکار

داشتن دیکشنری در خود برنامه

داشتن مکالمه های ساده به زبان انگلیسی از منابع بسیار گسترده در اینترنت

دانلود App از play.google.com

 

English Conversation Course

این برنامه هم بر روی یادگیری از طریق مکالمات زبان انگلیسی تمرکز دارد منابع زیادی همچون effortless English, The business of English , English Today Let’s Talk in English و… برای این کار استفاده شده اند. جالب اینجاست که همه منابع به صورت کاملا رایگان در اخنیار شما قرار می گیرد.

دانلود App از play.google.com

 

Duolingo : Learn Languages Free

بر اساس بسیاری منابع معتبر همانند Wall Street Journal , Editor Choice of Google Play, New york Times و… این App بهترین است. جالب اینجاست که فقط زبان انگلیسی در اپلکیشن وجو ندارد بلکه بسیاری از زبان های دنیا در آن وجود دارند. وجود بازی های گوناگون ، ساعت ها تدریس توسط اساتید گوناگون و کار بر روی هر چهار مهارت از خصوصیات این App است.

دانلود App از Play.google.com

 

English Grammar Test

حالا وقت امتحان است. باید ببینیم چقدر یادگرفته اید و در چه جاهایی نقطه ضعف دارید. این اپلیکیشن با بیش از ۱۲۰۰ تست در خود تقریبا در مورد هر چیزی در زبان انگلیسی آزمون دارد.

دانلود App از Play.google.com

برای آموزش زبان انگلیسی با شماره ای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.