یادگیری آیلتس در خانه

آموزش آیلتس برای برخی همانند دست و پا زدن در یک مرداب است که هر چه بیشتر به سمت آن می روند گویا بیشتر سردرگم می شوند. اما آیا یادگیری آیلتس در خانه و به صورت ساده امکان پذیر است؟ بله. این امکان به راحتی برای شما وجود دارد و اگر دوست دارید می توانید تا انتهای متن برای راه حل های ممکن بروید.

این مسئله از آنجا نشات می گیرد که تقریبا به حدی منابع یادگیری زیاد هستند و در برخی مواقع این منابع چندان رسمیتی هم ندارند و باعث می شوند که شما واقعا ندانید که چه باید بکنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما امروز روش های ساده ای را نشان می دهد که با آن می توانید حتی یادگیری آیلتس در خانه را نیز تجربه کنید.

یادگیری آیلتس در خانه
یادگیری آیلتس در خانه

چگونه یادگیری آیلتس در خانه را به بیشترین حد خود برسانید؟

ما ابتدا سعی می کنیم راه هایی را به شما نشان دهیم که به صورت خود آموز بتوانید این کار را تجربه کنید .

بر روی هر مهارت جداگانه کار کنید.

بهترین کار برای حداکثری کردن توانایی خود کار بروی هر مهارت به صورت جداگانه است. شاید باور نکنید ولی اگر به عنوان مثال در مقطع دکترا و یا کارشناسی ارشد درس می خوانید و خیلی تا کنون در کلاس های زبان شرکت نکرده اید به احتمال ۹۰ % مهارت Reading و یا writing شما از مهارت های دیگر بهتر است.

برای بهبود هر مهارت به صورت جداگانه می توانید:

به روزنامه های انگلیسی زبان سری بزنید. ( برای مهارت Reading )

حتما مجله scientific America را دنبال کنید.

هم انگلیسی بریتانیایی گوش کنید و هم انگلیسی آمریکایی. اگر بهتر بخواهیم به شما توضیح دهیم هم فیلم های هالیوودی را ببینید و هم سریال های انگلیسی همانند شرلوک هلمز

در رشته تحصیلی خودتان هر چه منابع دارید را به زبان انگلیسی بخوانید.

همیشه گفته ایم اگر بتوانید به فایل های ویدیویی در اینترنت همانند YouTube سر بزنید تقریبا دیگر از بسیاری از کلاس ها بی نیاز می شوید.

Where Ever Smart People Work, doors are unlocked باهوش باشید.

اگر واقعا نمی توانید به تنهایی یادگیری آیلتس در خانه را تجربه کنید، با هوش باشید. کمی پول خرج کنید و سعی کنید استاد را به منزل خود بیاورید. مطمئن باشید هزینه های شما اگر نتوانید بار اول و دوم نمره مورد نظر خود را کسب کنید بسیار بالاتر از هزینه ای است که باید برای کمک از یک استاد بپردازید. برای داشتن اساتید مجرب آیلتس لطفا با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.