آموزش زبان اسپانیایی در اسپانیا

آموزش زبان اسپانیایی در اسپانیا
مناظر زیبا و متفاوت اسپانیا ، هتل ها و داشنگاه های فوق العاده ، آب و هوایی بسیار خوب و مردمی آرام و بدون استرس همه از خصوصیات کشور اسپانیا است. از جشن ها تا فستیوال های مختلف تا گاو بازی ماتادور ها نمی گذارد شما وقتی برای یاد گرفتن داشته باشید !! حضور در کشوری با این وسعت و زیبایی خود باعث می شود آموزش زبان اسپانیایی در اسپانیا آرزوی بسیاری از افراد در جهان باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد فهرستی از بهترین موسسه زبان های اسپانیایی در اسپانیا برایتان فراهم کرده تا در صورتی که مدتی را در این کشور بودید حتما طعم شیرین یادگیری اسپانیایی را نیز بچشید.

آموزش زبان اسپانیایی در اسپانیا
آموزش زبان اسپانیایی در اسپانیا

Don Quijote
در بارسلونا ، مادرید ، والنسیا ، گرانادا و بسیاری از شهرهای دیگر این موسسه برگزار کننده دوره های فوق فشرده آموزش زبان اسپانیایی می باشد.
Amerispan
این موسسه به زبان آموزان خارجی سرویس آموزشی اراده می دهد. تنها اسپانیا تحت پوشش این سازمان نیست بلکه مکزیک ، آرژانتین ، بولیوی و گواتمالا نیز از مقاصد این موسسه هستند.
OLE آموزشگاه زبان اسپانیایی با متدی منحصر به فرد
این موسسه آموزشی دوره های اسپانیایی خود را با قیمتی بسیار مناسب ، درجوی بسیار دوستانه ، لذت بخش و شخصی سازی شده برگزار می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از توصیه های بسیار خوب در این فهرست را همین موسسه می داند.
Spanish Abroad Inc
اگر فقط هدف عمومی زبان را ندارید و دوست دارید که اهداف آکادمیک اسپانیایی را نیز دنبال کنید پس این موسسه برایتان بسیار مفید خواهد بود. اگر به اسپانیا برای تحصیل سفر کرده اید و تا شروع ترم دانشگاه خود فرصت دارید بهترین گزینه را میتوان همین موسسه نام برد.
برای اطلاع از شرایط این موسسات و یا اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد  تماس بگیرید.