آموزش زبان انگلیسی فوتبال

آموزش زبان انگلیسی فوتبال
آیا عاشق لیگ برتر فوتبال انگلیس هستید و دوست دارید زندگی روزمره بازیکنان فوتبال لیگ برتر انگلیس را دنبال کنید و بدانید روزنامه های انگلیسی چه تیتر هایی دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما بیان می کند که این بهترین انگیزه برای یادگیری زبان انگلیسی است. آموزش زبان انگلیسی فوتبال بخش تازه و ویژه ای است که British Council با همکاری Premier League یا لیگ برتر انگلیس راه اندازی کرده است.

آموزش زبان انگلیسی فوتبال
آموزش زبان انگلیسی فوتبال

در طرح آموزش زبان انگلیسی فوتبال که به تازگی در British Council راه اندازی شده سعی شده با استفاده از اقبال عمومی لیگ برتر و هم چنین کارشناسان زبان بریتیش کانسیل می تواند کلاسی جهانی برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.
آموزش زبان انگلیسی فوتبالی یا Premier English از سال ۲۰۰۷ توانسته ۲۳۰۰ مربی و داور را آموزش دهد ، بیش از ۶۰۰۰ معلم زبان انگلیسی از منابع آموزش زبان انگلیسی فووتبال استفاده کرده اند و بیش از ۳٫۵ میلیون نفر آنلاین از منابع استفاده کرده اند.
در آموزش زبان انگلیسی فوتبال لیگ برتر انگلیس به اساتیدو زبان آموزان کمک می شود با استفاده از منابع رایگان که بر اساس مسائل فوتبالی پایه ریزی شده اند و از هیجان انگیز ترین بخش های لیگ برتر گرفته شده اند زبان انگلیسی خود را بهتر کنند.
یکی از تکنیک هایی که برای آموزش زبان انگلیسی فوتبال استفاده شده است پیشنهاد تمرن کردن در زبان همانند فوتبال است. نککته جالب در مورد هر دو بخش این است که با تمرین شما می توانید حرفه ای شوید. مسابقه ای وجود دارد که در آن همانند مسابقات فوتبال رده بندی وجود دارد و زبان آموزانی که بیشتر تمرین کرده اند و عملکرد بهتری داشته اند در جدول در رتبه بالاتری هستند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council دوره های آموزشی انگلیسی برای اهداف ویژه را برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.