کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihongo

کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihongo

ژاپن اگرچه کشوری پیشرفته است و دانش روز دنیا را در اختیار دارد اما از نظر زبان ژاپنی و یادگیری زبان ژاپنی در دنیا نتوانسته جایگاه بسیار ویژه ای داشته باشد. اما تلاش های زیادی در سال های اخیر برای گسترش این زبان انجام پذیرفته است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به بهترین کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihongo می پردازد و توضیحاتی مختصر در مورد این متد به شما می دهد.

کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihango
کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihango

کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihongo برای بزرگسالان طراحی شده است که قصد یادگیری این زبان را دارند و آنها را قادر می سازد مکالمه های معمولی را در سطح کتاب اول و سطوح پیشرفته زبان ژاپنی را در کتاب بعدی آموزش ببینند. کتاب آموزش زبان ژاپنی Minna no Nihongo تمرکز خود را بر روی مهارت گفتاری یا Speaking قرار داده است و تلاش کرده است تا جای ممکن به زبان ساده آن را بیان کند.

مشکل این کتاب شروع کردن با زبان ژاپنی است و کسانی که دانشی ندارند شاید در ابتدا کمی سر در گم شوند. اما خوشبختانه با وجود نسخه ترجمه شده کتاب به زبان انگلیسی Minna no Nihongo ( English Translation Edition) تقریبا این مشکل زبان آموزان نیز بر طرف شده است.

این متد زبان ژاپنی در دو کتاب خود حدود ۵۰ فصل ( هر کتاب ۲۵ فصل ) دارد و تمامی نکات گرامری ، واژگان ، مکالمات را همراه با CD آموزشی خود در بر می گیرد. به روز بودن کتاب را می توان از نقاط قوت آن دانست. داشتن فایل های Video ، داشتن ترجمه به زبان های گوناگون در وب سایت کتاب و توضیحات مفصل و اشاره به نکات فرهنگی کشور ژاپن می تواند هر چه بیشتر زبان آموزان را به خود جلب کند.

اگر قصد دارید با این کتاب فوق العاده به یادگیری زبان ژاپنی بپردازید پس با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.