کتاب New Insight into IELTS

کتاب New Insight into IELTS
دیدی متفاوت به آیلتس با داشتن این کتاب برای شما ایجاد می شود. نویسندگانش Vanessa Jakeman , Clare McDowell سعی کرده اند این کتاب را برای سطح بالاتر از متوسط و پیشرفته طراحی کنند. البته نباید تا این حد توقع خود را بالا ببرید که با کتاب New Insight into IELTS همه چیز تغییر می یابد و بدون تمرین و تلاش می توانید نمره بسیار بالا در آیلتس کسب کنید. این کتاب از انتشارات کمبریج می باشد و به همین دلیل نیز می تواند به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای آیلتس در نظر گرفته شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی آیلتس در ایران برای دانلود کتاب New Insight into IELTS و بررسی این کتاب این مطلب را تا انتها بخوانید.

کتاب new insight into IELTS
کتاب new insight into IELTS

کتاب New Insight into IELTS با ارائه تکنیک ها و تمرین های لازم به داوطلبین زبان آموزان را کمک می کند. این کتاب با بررسی ورق به ورق آزمون های مختلف و بررسی تمامی جزییات تست های سال های قبل ، به صرت تدریجی مهارت های لازم را در زبان آموز به وجود می آورد. از ویژگی های کلیدی کتاب New Insight into IELTS می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بخش ها را به صورت جداگانه بررسی می کند و شما می توانید فقط در بخشی که بسیار نیاز دارید تمرکز کنید.
نکته بسیار جالب چیدمان سیستماتیک آزمون آیلتس می باشد که در این کتاب صورت گرفته است.
داشتن فعالیت های کمک آموزشی که می تواند به عنوان تکلیف برای زبان آموزان در نظر گرفته شود.
داشتن یک تست کامل آزمون آزمایشی آیلتس در وب سایت این کتاب و یک آزمون کامل درکتاب کار work Book
داشتن یک بخش معرفی کامل آزمون آیلتس و جواب های بسیار تحلیلی برای درک بیشتر
برای شرکت در دوره های آموزش آیلتس تضمینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و یا دریافت لینک دانلود کتاب New Insight into IELTS با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۲۶۶۹ تماس بگیرید و یا به آدرس info@iranianlc.com ایمیل بفرستید.