New Practical Chinese کتاب

New Practical Chinese کتاب

یک کتاب دو جلدی آموزش زبان چینی که طرفداران بسیاری دارد و دل خیلی از زبان آموزان دوستدار زبان چینی را بدست آورده است توسط انتشارات Beijing Language and Culture University Press ( BLCUP ) به چاپ می رسد. اولین جلد این کتاب 实用汉语课本 در سال ۱۹۸۱ به چاپ رسید اما بعد از آن سری New Practical Chinese کتاب در سال ۲۰۰۲ به چاپ رسید. در ویرایش جدید New Practical Chinese کتاب سعی شده است که منابع جدید همانند فایل های صوتی به آن اضافه شود و کلماتی که دیگر مرسوم نیستند را از آن حذف کنند. در ادامه با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه باشید تا با این کتاب بیشتر آشنا شوید.

New Practical Chinese کتاب
New Practical Chinese کتاب

تغییر دیگری که در New Practical Chinese کتاب اتفاق افتاده است افزایش جلد های کتاب است. در این سری جدید ۴ جلد اول برای زبان آموزان تازه کار ( مبتدی ) طراحی شده است و ۲ جلد بعدی برای زبان آموزانی است که در سطح متوسط از زبان چینی قرار گرفته اند. در حال حاضر PDF این کتاب در اینترنت موجود است و می توانید آن را تهیه کنید.

خبر خوب در مورد این کتاب وجود نسخه های ترجمه شده به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، فرانسه و اسپانیایی است. یکی از مزیت های این کتاب سبک داستان گونه آن است و  باعث می شود زبان آموز ترغیب شود داستان کاراکتر های کتاب را دنبال کند.

اگر چه این کتاب بسیار کتاب خوبی به نظر می رسد اما مطمئنا نقض هایی هم دارد. در مقابل رقیب سنتی این کتاب یعنی ۳۰۱ conversational Chinese می توان تمرکز بیش از حد کتاب به مباحث آکادمیک و کم بودن مکالمات چینی را از مشکلات این کتاب دانست. شاید به همین دلیل است که در محیط های دانشگاهی این کتاب بیشتر مورد توجه قرار می گیرد اما در آموزشگاه های زبان چینی تمایل به استفاده از ۳۰۱ بیشتر است.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان چینی تنها کافیست با ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.