زبان چینی را به صورت آنلاین بیاموزید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آموزان آموزش زبان چینی را در دوره های متفاوتی ارائه می دهد. امروز می خواهیم نشان دهیم چطور  زبان چینی را به صورت آنلاین بیاموزید ؟ با ما همراه باشید.

زبان چینی را به صورت آنلاین بیاموزید
زبان چینی را به صورت آنلاین بیاموزید

اما چطور زبان چینی را به صورت آنلاین بیاموزید :

اگر راغب به یادگیری زبان چینی هستید، در اینجا به ۳ نکته اشاره می‌کنیم تا این زبان را سریع یاد بگیرید.

۱- برنامه‌ای طراحی کنید

شما باید از طریق تدوین برنامه‌ای برای مطالعات خود، شروع خوبی داشته باشید. چقدر زمان می‌توانید به مطالعات‌تان اختصاص دهید؟ انتظار دارید که این دوره چقدر طول بکشد؟ آیا اختصاص یک ساعت به مطالعه ی چینی در هر روز سخت خواهد بود؟ پس از پاسخ دادن به این پرسش‌ها باید برنامه‌ی زمانی روزانه‌ی خود را مکتوب کنید.

۲- خود را غوطه ور سازید

شما نمی توانید زبانی را سریع تر بیاموزید تا این که کاملاً خود را در آن غوطه ور سازید. اگر شما به چین سفر می کنید یا برای کار به آن جا می روید، یادگیری فرهنگ و آداب معاشرت چینی می تواند فایده ی بیش تری برایتان داشته باشد. بیش تر مردم قادر نیستند تا وسایل خود را جمع کرده و برای دوره ای طولانی به چین بروند. در چنین موقعیتی، ایجاد محیطی در خانه ی خود که تداعی کننده ی چین باشد، می تواند خیلی کمک کننده باشد. شما می توانید تعدادی پوستر آموزشی را به دیوار خود آویزان کنید تا آواها یا کاراکترهای زبان را به شما آموزش دهند. به علاوه، یک تصویر زیبا که نوشته یا متنِ ‘Han Zi’ رویش نوشته شده باشد، می تواند شخص را تشویق کند تا به مطالعه ادامه دهد تا یک روز بتواند به راحتی آن را بخواند.

۳- به فایل‌های صوتی چینی گوش دهید

اگرچه این کار خیلی شبیه به گوش دادن به موسیقی چینی است اما مرتبط تر است به مطالعه‌ی عملی زبان چینی. به سادگی چند درس mp3 را از درس‌های آنلاین چینی بخش کنید یا می‌توانید تعدادی پادکست برای گوش دادن پیدا کنید. می‌تواند به راحتی در حین رفتن به محل کار، استراحت در زمان ناهار، در حین سفرهای شهری، به هنگام حمام کردن کودکان خود و یا حتی در بین پختن غذا به آن‌ها گوش دهید. پخش آن‌ها بیش از یک دفعه قطعاً مفید خواهد بود. به شما شدیداً توصیه می‌شود که به درس‌های‌تان مرتباً ۳ تا ۵ روز گوش دهید و از مرتبط بودن آن اطمینان حاصل کنید.