دوره ویژه نوروز آموزشگاه زبان

دوره ویژه نوروز آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۳ برای بسیاری از افراد در ایران زمانی برای مسافرت و رفتن به کشور های دیگر و گذراندن تعطیلات در این کشور ها می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که قصد دارند در این دوره ها شرکت کنند ، برنامه ویژه ای را به صورت فشرده برگزار می نماید تا بتوانند زبان مورد نظر خود را در مدتی کم به سطح قابل قبولی برسانند و در کشور مورد نظرشان ، خودشان با زبان آن کشور بتوانند از تعطیلات خود لذت ببرند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره ویژه نوروز خود تمامی زبان های آموزشگاه را برگزار می نماید. در این دوره ها زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی ، چینی ، روسی و دیگر زبان ها را به صورت فشرده و در دوره های ویژه نوروز خود برگزار می نماید.

در این دوره ها سعی می شود بیشتر بر روی مهارت های مکالمه زبان آموزان تاکید شود و سعی میشود زبان اموزان برای برقراری ارتباط با مردم کشور مورد نظر خودشان تا جای ممکن با مشکلی مواجه نشوند. دراین دوره ها باید زبان آموزان در مدت زمانی منایب بتوانند به سطح مناسبی از زبان دست پیدا کنند که در کار های روزمره خود و در موقعیت های متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند.

برای زبان آموزانی که نیاز به آزمون های زبان انگلیسی همانند آیلتس و تافل دارند ، دوره های ویژه نوروز برگزار می شود که در آن آزمون های زبان آیلتس و تافل به صورت تضمینی اموزش داده می شوند و برای آن ضمانت نامه کتبی به زبان آموزان ارائه داده می شود. در صورت عدم کسب نمره مورد نظر وجه پرداختی به زبان آموز بازگردانده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.