آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از زبان های اصلی دنیا به شمارمی رود و پرکاربرد ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا است. موقعیت اقتصادی آلمان باعث شده که اهمیت زبان آلمانی افزای پیداکند. از همین رو آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اقدام به برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی کرده است.

آموزش مجازی زبان
آموزش مجازی زبان

در دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی شما می توانید با استاد زبان آلمانی از هر کجای ایران و جهان ارتباط برقرار نمایید و کلاس های خود را برگزار نمایید. شما می توانید از منابع آموزش آنلاین زبان آلمانی که به رایگان در اختیار زبان اموزان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار می گیرد استفاده کنید و دوره خود را شروع کنید. این کتاب های زبان آلمانی و منابع دیگر طوری طراحی شده اند تا شما را در کمترین زمان ممکن به هدفتان برساند. دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران اکسفورد دارای مشخصات زیر می باشد:

  • برقرای کلاس های از طریق اینترنت و با ارتباط تصویری
  • استفاده از اساتید مجرب و Native
  • آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی و تک نفره: این کار کمک می کند که پیشرفت شما در یادگیری زبان آلمانی افزایش پیدا کند.
  • استفاده از کتاب های Studio d برای آموزش آنلاین زبان آلمانی
  • ارائه گزارش به زبان آموز و نشان دادن نقاط قوت و ضعف او توسط استاد
  • برگزاری دوره های آموزش زبان آلمانی برای آمادگی برای آزمون سفارت زبان آلمانی

با شرکت در آموزش آنلاین زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما می توانید از عضویت رایگان در وب سایت موسسه زبان ایران آکسفورد استفاده کنید و منابع و کتاب های جدید اموزش زبان آلمانی را به رایگان دریافت نمایید.

در دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی کیفیت کلاس ها در سطح کلاس های حضوری نگه داشته می شوند و به همین دلیل یادگیری زبان آلمانی تضمین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.