آموزشگاه زبان دکتری

آموزشگاه زبان دکتری

زمانی که بحث بر سر موفقیت در آزمون دکتری مطرح می شود ، قسمت زبان انگلیسی اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند. دو بخش اصلی وجود دارد:

زبان عمومی دکتری

آزمون های مصاحبه دکتری ( MSRT , MCHE, TOEFL , IELTS, MHLE, TOLIMO )

آموزشگاه زبان دکتری ایران آکسفورد در دو بخش بالا کلاس های ویژه برگزار می کند.

آموزشگاه زبان دکتری
آموزشگاه زبان دکتری

زبان عمومی دکتری

در این بخش برای داوطلبیی که قصد شرکت در آزمون را دارند کلاس های ویژه زبان عمومی برگزار می شود. این قسمت از آزمون دکتری معمولا دو بخش را بیشتر از مهارت های دیگر مورد سنجش قرار می دهد: Grammar و vocabulary

سوال ها معمولا چهار گزینه ای هستند و همانند کنکور این آزمون Criterion Reference به حساب می آید یعنی شما هر چقدر بتوانید درصد بیشتری از سوالات را نسبت به بقیه داوطلبین به درستی پاسخ دهید می توانید شانس موفقیت خود را بیشتر کنید.

آزمون مصاحبه دکتری

در این بخش امتیازی که آزمون برای شما می آورد معمولا به عملکرد بقیه داوطلبین بستگی ندارد و اصطلاحا آزمون Norm Reference می باشد. در این امتحان ها معمولا برای شما یک حد نصاب تعیین می شود و در صورتی که شما حد نصاب مورد نظر را کسب کنید صرف نظر از عملکرد بقیه داوطلبین، امتیاز آزمون برای شما لحاظ می شود.

در دوره های آموزشگاه زبان دکتری ایران آکسفورد برای هر دو این گزینه ها می توانید کلاس های مخصوص خود را داشته باشید.

همچنین آن دسته از داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارند و  آزمون های GRE و GMAT و یا SAT را دارند نیز می توانند در دوره مخصوص آنها شرکت کنند. ( در آزمون دکتری دانشگاه سراسری همچنین در بخش استعداد تحصیلی سوالاتی شبیه به آزمون های بالا ارائه می شود )

برای شرکت در دوره های آموزشگاه زبان دکتری ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید.