تدریس خصوصی زبان پرتغالی

تدریس خصوصی زبان پرتغالی

آیا قصد یادگیری زبان پرتغالی دارید و یا می خواهید زبان برزیلی را در مدت کمی آموزش ببینید ؟ بهترین روش و کوتاهترین راه می تواند تدریس خصوصی زبان پرتغالی باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها مرکز تخصصی زبان پرتغالی و زبان برزیلی در ایران این دوره ها را برای شما برگزار می کند. از خصوصیات این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه تمامی منابع آموزش زبان پرتغالی

فیلم های آموزش زبان پرتغالی

فیلم های آموزش زبان برزیلی

دیکشنری تخصصی پرتغالی به انگلیسی

اساتید Native پرتغالی و برزیلی

تدریس خصوصی زبان پرتغالی
تدریس خصوصی زبان پرتغالی

در تدریس خصوصی زبان پرتغالی این نکته بسیار مهم است که زمان کلاس ها را زبان آموز تعیین می کند. مدرسین ما تلاش می کنند از Real Life Language و Authentic Material نیز برای یادگیری استفاده کنند.

پکیج خصوصی زبان پرتغالی معمولا در یک مدت ۴ ماهه و با ۳۵ جلسه برگزار می شود. در این مدت مکالمه زبان پرتغالی به همراه گرامر و واژگان با زبان آموز کار می شود.

در منزل یا محل کار

علاوه بر داخل موسسه زبان ایران آکسفورد ارسال مدرس زبان پرتغالی نیز امکان پذیر است. اگر شما در شرکت یا موسسه ای هستید که تعدادی از افراد به تدریس خصوصی زبان پرتغالی نیاز دارند و یا حتی خود شما می خواهید که در محل کار یا منزلتان یادگیری را شروع کنید می توانید از این امکان استفاده کنید.

پرتغالی یا برزیلی

مقصدتان اروپا است یا آمریکای جنوبی ؟ برای هر کدام از این مقاصد می توانید استاد مخصوص خود را داشته باشید تا از داشتن لهجه درست اطمینان پیدا کنید. اگرچه فاصله جغرافیایی بین این دو زیاد است اما اختلاف های دو زبان به این میزان نیست اما همین اختلاف های کم هم برایتان توضیح داده می شود.

برای یادگیری زبان پرتغالی با شماره های تلفن آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.