آزمون آزمایشی PTE

آزمون آزمایشی PTE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز برگزاری تخصصی آزمون آزمایشی PTE در ایران می باشد. این امتحان کاملا با سیستم نرم افزاری مشابه آزمون اصلی انجام می شود و نمره دقیق شما را برایتان به ارمغان می آورد. هر آزمون در زمانبندی مشخص مطابق با آزمون اصلی انجام می شود.

آزمون آزمایشی PTE
آزمون آزمایشی PTE

شما با شرکت در آزمون آزمایشی PTE آکادمیک و جنرال می توانید:

  • حدس بزنید چه نمره ای در آزمون اصلی کسب می کنید.
  • با Format آزمون آشنا می شوید.
  • و شاید مهم تر از همه این ها اطمینان پیدا می کنید که برای یک آزمون کامپیوتری آماده اید. ( سرعت تایپ ، گوش کردن و پاسخ از طریق میکروفون و … )

هم چنین در صورت درخواست زبان آموز یک جلسه برای زبان آموز ارائه می شود که در آن قسمت های Writing و Speaking مورد نقد قرار می گیرد و نقطه ضعف های زبان آموز به او گوشزد خواهد شد.

اگر برای اولین امتحان آنلاین خود آماده اید کلیک کنید

آموزش تضمین PTE

بعضی وقت ها بهترین راه برای بهبود نمره خود شرکت در یک کلاس آموزش PTE می باشد. اگر نمره شما در آزمون آزمایشی PTE با نمره ایده آل تان فاصله داشته باشد نمی توان تنها با یک جلسه توجیهی مشکل را بر طرف کرد. باید در یک کلاس آمادگی PTE شرکت کنید. این کلاس ها از یک کلاس فشرده یک هفته ای تا دوره های عادی ۳ ماهه متفاوت می باشد.

برای دیدن کلاس های آموزش PTE و شرایط آن کلیک کنید

از آنجا که آزمون PTE Academic و یا General به تازگی به موسسات و دانشگاه ها ارائه شده است اما به دلیل نمره بندی دقیق تر نسبت به آیلتس توانسته جای خود را به سرعت باز کند.  در کل منصفانه بودن آزمون باعث شده بتواند نزد زبان آموزان جایگاه بهتری را داشته باشد.

برای شرکت در کلاس های PTE و یا امتحان آزمایشی PTE در موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید تا بتوانید از تزدیکترین کلاس ها با خبر باشید.