مهاجرت به کبک

مهاجرت به کانادا و مهاجرت به کبک تا حدودی شامل قوانین مهاجرتی متفاوتی هستند. کبک برای خود استاندارد های متفاوتی را اعمال می کند. و کسانی را بر می گزیند که بتوانند در کبک زندگی کنند.

اگر به عنوان یک نیروی کار قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارید ابتدا باید تقاضانامه ی دولتی کبک CSQ را پر نمایید. معیار های پذیرش به وسیله دولت کبک انتخاب می شوند.

وقتی برای زندگی دائم در کبک امادگی داشتید باید مراحل زیر را برای مهاجرت طی نمایید:

  • ابتدا باید بدانید آیا واجد شرایط پذیرش در کبک هستید یا نه: می توانید از سایت مهاجرت کانادا این معیار ها را بیابید و بدانید آیا شغل شما در کانادا مورد تقاضا می باشد یا نه.
  • برای پذیرش اقدام نمایید: بعد از تایید استان کبک کانادا شما باید یک تقاضانامه برای CIC (سایت مهاجرت به کانادا ) بفرستید.
  • زمان پروسه پرونده خود را چک نمایید : چک کنید که چه مدت زمان برای پرونده شما لازم است. (از طریق سایت مهاجرت به کانادا CIC.gc.ca )
  • بعد از پذیرفته شدن مراحل بعدی را طی نمایید : در  سایت مهاجرت کانادا چک کنید چه کار هایی باید انجام دهید.
  • برای زندگی در کانادا آماده شوید : دقیقا بدانید در کانادا چه کاری باید انجام دهید و به چه چیزی نیاز دارید.

برای اطلاع از مکان هایی در کانادا که شغل شما را نیاز دارند  می توانید به سایت موسسه زبان ایران آکسفورد مراجعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان ایرن آکسفورد دوره های ویژه اموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت به کانادا را در موسسه برگزار می نماید. این دوره ها به صورت تضمینی برگزار می شوند و در کمترین زمان ممکن زبان آموز را به سطح مناسب خود می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.