دوره آموزش زبان روسی

دوره آموزش زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره آموزش زبان روسی را در تهران برگزار می کند و هم چنین برای کسانی که در تهران نیستند دووره های آموزش زابن روسی را از طریق اینرتنت و آنلاین برگزار می کنند.  برای شما زبان آموزان عزیزی که در دوره آموزش زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت می کنید شاید بد نباشد که با لهجه های متفاوت زبان روسی نیز آشنا شوید.

لهجه های زبان روسی معمولا از نظر جغرافیایی تفکیک می شوند. این لهجه ها به سه گروه اصلی تتقسیم بندی می شوند:

  • روسی شمالی

Pomor

Ladoga-Tikhvin

Onega

Vologda

Kostroma-Yaroslavi

  • روسی مرکزی

Western ( Gdov – Luga… )

Eastern ( Tver , Klin, Moscow … )

  • روسی جنوبی

Lipetsk , Bryansk,…

زبان روسی هم همانند بسیاری از زبان های دیگر بسته به گستره عظیم امپراطوری روسیه دارای لهجه های متفاوتی نیز هستند. معمولا تفاوت این لهجه های متفاوت تا حدی است که باعث نمی شود دو شخص با دو لهجه متفاوت از درک یکدیگر عاجز باشند. البته زبان روسی که در سراسر دنیا به عنوان زبان روسی استاندارد به حساب می آید به عنوان زبان مورد تدریس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. البته برخی از تفاوت در لهجه های متفاوت زبان روسی به دوره های متفاوت زبان روسی در گستره های زمانی متفاوت برمی گردد که به عنوان مثال استفاده از واژه ای در دوره ای خاص مرسوم بوده که در یک منطقه هنوز از واژه گئشته استفاده می شود و اما در منطقه جدید کلمه ای استفاده می شود که به دوره های بعدی زبان شناسی بر می گردد.این تفاوت زمانی ممکن است تا قرن ۱۶ میلادی متفاوت باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره آموزش زبان روسی در ایران می باشد که آموزش فشرده و نوین این زبان را در ایران با کسب مدارک بین المللی بنان گداری کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزش زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.