زبان روسی

زبان روسی

زبان روسی یکی از زبان های اسلواکی شرقی می باشد که نزدیکی زیادی به زبان های اکراینی و بلاروسی دارد و حدودا ۲۷۷ میلیون گوینده به زبان روسی صحبت می کنند. این زبان هم چنین در کشور های لاتویا ، لیتوانی ، استونی ، قزاقستان ،  فنلاند ، مغولستان ، لهستان ، چک و در بسیاری از کشور های دیگر جهان برگزار می شود.

  • یادگیری زبان روسی تا چه حد دشوار است؟

اکثر کسانی که در حال یادگیری زبان روسی هستند نسبت به تلفط و گرامز این زبان بدبین هستند. اما خبر خوب اسن است که در زبان روسی تنها سه زمان وجود دارد و ترتیب کلمات در زبان روسی قابل پیش بینی هستند.

  • آیا یادگیری زبان روسی به یادگیری دیگر زبان ها کمک می کند؟

زبان روسی زیر مجموعه زبان های اسلواکی شرقی است که می تواند در زبان های بسیار دیگری همچون اکراینی و بلاروسی کمک کند.

زبان روسی ادبیات قدرتمندی دارد. ادبیات این زبان در قرن ۱۹ شکوفا شد. افرادی همچون پوشکین ، داستایوسکی ، تولستوی و … در این ادبیات شکوفا شدند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان روسی را در موسسه برگزار می نماید. در این دوره ها بهترین اساتید ایران با بهترین رزومه های کاری و تجربه کافی به آموزش زبان آموزان محترم می پردازند. زبان روسی به دلیل وجود ارتباط های سیاسی و تجاری فراوان با ایران می تواند بسیار مفید خواهد بود.

زبان اموزانی که قصد شرکت در دوره های آموزش زبان روسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را دارند می توانند با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند و از مشاوره رایگان بهرهمند شوند و یا فرم مشاوره فوری را درسایت پر نمایند تا مشاورین آموزشگاه در اسرع وقت با آناه تماس گرفته و لیست دوره ها را به زبان آموزان اس ام اس نمایند.