چند کار ساده برای آموزش زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به چند چند کار ساده برای آموزش زبان چینی اشاره می کند که اگر انها را انجام دهید از پیشرفت خود شگفت زد خواهید شد. پس حتما این متن را تا انتها دنبال کنید.

چند کار ساده برای آموزش زبان چینی
چند کار ساده برای آموزش زبان چینی

به چند کار ساده برای آموزش زبان چینی توجه کنید:

شما باید زبان چینی را کجا مطالعه کنید؟

مدارس مختلفی وجود دارند که دروس و دوره های چینی را ارائه می کنند که به طور زیادی می توانند به احتیاجات شما کمک کنند. این می تواند فرصت بهتری را در آموزش و رویکرد موثرتری را در زبان برای شما فراهم کند.

تعدادی هستند که احتمالاً ترجیح می دهند تا به دلیل راحتی، و دسترسی آسان به طور آنلاین در کلاس های چینی شرکت کنند. شما می توانید تعدادی سایتِ آنلاین را با راهنمای کامل و اطلاعاتی درباره ی یادگیری چینی پیدا کنید. از لهجه ها و لغات پایه تا پیچیده ترین لهجه و لغت همه چیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با افراد بومی مکالمات روزانه برقرار کند

شما به عنوان کسانی که در سنگاپور به چینی صحبت نمی کنید اما به یادگیری زبان علاقه دارید، خوش شانس هستید. شما با وجود گویشوران چینی زیادی که در سنگاپور هستند به راحتی می توانید دوست پیدا کرده و با آن ها مکالمات روزانه برقرار کنید. در زبان چینی لهجه ها و تلفظ های مختلف زیادی وجود دارند. اگر شما زبان را آنلاین بیاموزید، احتمالاً رسمی ترین روش ِ صحبت به چینی را یاد می گیرید. برقراری مکالمه با افراد بومی می تواند به شما کمک کند تا گفته ها و جمله بندی خود را درست کنید. در این جا تعدادی از نکات برای آغاز کار شما آورده شده است:

  • به رستوران های معتبر چینی در منطقه ی خود بروید. رستوران ها می توانند محلی رایج باشند که شما می توانید مردم چینی را پیدا کنید که به دنبال غذاهای خود هستند و می توانید تعداد زیادی از آن ها را در آن جا ملاقات کنید. شما می توانید با سلام و احوالپرسی های راحت با گارسون مکالمه برقرار کنید و سفارش خود را هم به زبان چینی بگویید.
  • فیلم و درام چینی تماشا کنید. شما می توانید به راحتی فرهنگ و قوانین مردم چینی را از فیلم و درام آن ها بیاموزید. شما می توانید جملاتی را که استفاده می کنند، یاد بگیرید و در آخر آن را بیش تر متوجه شوید. برای تمرین های بیش تر، احتمال دارد که شما تماشای فیلم ها را بدون زیرنویس امتحان کنید. تا جایی که امکان دارد فوری شروع کنید.