آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

زبان اسپانیایی از پرکاربردترین زبان های روز دنیا است و بسیاری از افراد به دلایل مختلف خواستار یادگیری زبان اسپانیایی هستند. اما انتخاب آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران و ایران برای زبان آموزان نیز مسئله ای  مهم به حساب می آید . آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران می باشد که زبان آموزان را برای اهداف مختلف همچون مکالمه زبان اسپانیایی ، آزمون سفارت اسپانیا DELE ، مهاجرت به اسپانیا ، تحصیل در اسپانیا و … آماده می سازد.

آموزش زبان
آموزش زبان

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران و ایران از نظر زبان اموزان ، به زبان اموزان تسهیلات زیر را ارائه می دهد تا سطح استاندارد های آموزش زبان خود را هم چنان بالاتر از آموزشگاه های زبان اسپانیایی دیگر نگه دارد:

  • دوره های مختلف و انعطاف پذیر

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد دوره های مختلف را برای زبان آموزان با شرایط مختلف برگزار می نماید. دوره های ترمیک زبان اسپانیایی ، دوره های خصوصی و نیمه خصوصی برای زبان آموزان پایه گذاری شده است . در این دوره ها حتی برای کسانی که از نظر زمانی و مکانی برای حضور در آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران را ندارند، آموزش مجازی زبان اسپانیایی و آموزش از راه دور زبان اسپانیایی نیز در نظر گرفته شده است.

  • بالاترین استاندارد های اموزش زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد بالاترین سطح استاندارد ها را در بین آموزشگاه زبان های تهران و ایران دارد و  دارای عضویت های جهانی می باشد:

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد تنها عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان اسپانیایی تهران و ایران است که در لیست آموزشگاه های زبان British Council  ثبت شده است.

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران اکسفورد subscriber اصلی Oxford University Press می باشد.

  • اساتید مجرب , Native اسپانیایی

برای دوره های آموزش زبان اسپانیایی از اساتید مجرب و Native استفاده می شود و در دوره های از کتاب های آموزش زبان اسپانیایی Suena بهره گرفته می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد با شماره موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.