آموزش زبان اسپانیایی در تهران

آموزش زبان اسپانیایی در تهران

بسیاری از ما زبان اسپانیایی را بسیار دوست داریم و تمایل به یادگیری زبان اسپانیایی داریم. آموزش زبان اسپانیایی در تهران می تواند فرصت خوبی باشد تا زبان آموزان به این آرزوی خود برسند. آموزشگاه زبان اسپانیایی دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران را برگزرای می کند و به همین دلیل بسیار از زبان آموزان علاقه دارند راجع به دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران اطلاعات بیشتری کسب کنند.

زبان اسپانیایی

اما قبل از توضیح در مورد دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اطلاعاتی را به شما ارائه می دهد تا زبان اسپانیایی را بهتر بشناسیم:

  • زبان اسپانیایی سومین زبان پرمخاطب دنیا است.
  • زبان اسپانیایی زبان مادری بیش از ۳۸۸ میلیون نفر در سراسر دنیا است. 
  • بیش از ۳۰ میلیون نفر از افرادی که در آمریکا زندگی می کنند اسپانیایی هستند.
  • اسپانیایی دومین زبان مورد استفاده در روابط بین الملل است.

آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد از آنجا که زبان اسپانیایی را زبان پر اهمیتی می داند دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران خود را با حفط کیفیت و استاندارد های جهانی خود برگزار می کند.

در دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از استید مجرب اسپانیایی استفاده می شود و بر روی هر چهار مهارت زبان اسپانیایی کار می شود. کتاب های مورد استفاده در این دوره ها کتاب های Suena  هستند و به همین دلیل زبان آموزان حتی برای آزمون سفارت اسپانیا DELE نیز آماده می شوند.

زبان آموزان برای هر هدفی تصمیم به آموزش زبان اسپانیایی در تهران را دارند موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد برنامه ویژه ای را دارد. حتی برای کسانی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارند و در تهران نیستند ، دوره های آموزش غیر حضوری زبان اسپانیایی هم از طریق اینترنت برگزار می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها با شماره های موسسه ایران آکسفورد تماس بگیرید.