زبان اسپانیایی یا فرانسه

زبان اسپانیایی یا فرانسه

این سوال به صورت مداوم پرسیده می شود؟ بعد از انگلیسی ، زبان اسپانیایی یا فرانسه را انتخاب کنم؟ بین دو زبان اسپانیایی یا فرانسه کدام یک کاربردی تر است.؟ و مسائلی از این دست. اما پاسخ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این است که شاید پاسخ دقیقی برای این سوال وجود نداشته باشد. هر دو زبان اسپانیایی و فرانسه جزو پرکاربرد ترین زبان های دنیا هستند. هر دوی این زبان ها از ریشه لاتین هستند و کسانی که زبان اسپانیایی یا فرانسه را صحبت می کنند موقعیت های اجتماعی و شغلی بسیار مناسبی را بدست می آورند.

اما اگر پاسخ دقیق به این سوال را بخواهید باید گفت که شرایط شما در انتخاب زبان اسپانیایی یا فرانسه بسیار تاثیرگذار است. زبان اسپانیایی بعد از زبان چینی و انگلیسی ، سومین زبان پر گوینده در دنیا است. این زبان در کشورهای آمریکای جنوبی و بخش بزرگی از آمریکای شمالی ( به عنوان زبان دوم) صحبت می شود. در کشور های زیاد دیگری همچون اسپانیا ، پرتقال و… استفاده می شود.

اما در سوی دیگر زبان فرانسه نیز از زبان های پر گوینده در دنیا است. این زبان نیز در دنیا بسیار کاربردی است. در فرانسه ، ایالت کبک ، کشور های آفریقایی همچون الجزایر زبان فرانسه صحبت می شود. این زبان در اروپا به عنوان زبان دوم برای بسیاری از موقعیت های شغلی مورد تقاضا است. این زبان برای کسانی که رشته تحصیلی آنها رشته های علوم انسانی است بسیار پر کاربرد است.

اما اگر قصد شما مهاجرت به کشور آمریکا است ، بدون شک گزینه بهتر برای شما زبان اسپانیایی است. زبان اسپانیایی برای موقعیت های شغلی این کشور بسیار مورد تقاضا است.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های اموزش زبان اسپانیایی و فرانسه در ایران است. مهم ترین مسئله برای یادگیری یک زبان علاقه به آن است. سعی کنید به قلبتان گوش کنید و زبان مورد علاقه تان را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.