مکالمه زبان ایتالیایی

مکالمه زبان ایتالیایی

مکالمه زبان ایتالیایی بخش مهمی از یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. در این دوره ها شما علاوه بر آموزش کتاب های Espresso و روند عادی کلاس ها ، سعی می شود بر روی روزنامه های ایتالیایی ، فیلم های آموزشی به زبان ایتالیایی ، اخبار و … که به زبان ایتالیایی وجود دارند نیز کار شود. با افزایش دایره واژگان زبان آموزان در محیط های متفاوت بتوانند ایده های خود را بیان کنند.

اهداف ما از روزه های مکالمه زبان ایتالیایی به چند بخش تقسیم بندی می شود:

بهبود مهارت برقراری ارتباط در زبان آموزان Communicative Competence

ارتقا سرعت زبان آموز در درک یک سووال و جواب مناسب به آن به زبان ایتالیایی

قراگیری در محیط های مختلف برای آشنایی بیشتر و کسب آمادگی برای ایجاد یک مکالمه به زبان ایتالیایی

استفاده از زبان روزمره ایتالیایی و استفاده از اصطلاحات ، ضرب المثل ها و… نیز در برنامه ریزی کلاس ها گنجانده می شود تا علاوه بر یادگیری زبان بتوانید به فرهنگ ایتالیا نیز آشنا شوید و به آن نزدیک شوید.

دوره های آموزش زبان ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر آموزش زبان به صورت کلاس های حضوری در تهران ، دوره های آموزش مجازی زبان ایتالیایی و از راه دور این دوره ها را برگزار می کند. این دوره ها مخصوصی زبان آموزان عزیزی است که در شهرستان ها هستند و یا دارای شغلی هستند که نمی توانند در دوره های حضوری آموزش زبان ایتالیایی شرکت کنند.

اگر شما نیز عاشق زبان ایتالیایی هستید و این زبان را برای ادامه تحصیل و یا زندگی در کشور ایتالیا انتخاب کرده اید می توانید مطمئن باشید در دوره های یادگیری زبان ایتالیایی ما مکالمه زبان ایتالیایی خود را می توانید به سطح بسیار مناسبی برسانید و از تسلط بر این زبان لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.