زبان تخصصی

زبان تخصصی
زبان تخصصی دغدغه بسیاری از دانشجویان است. زبان تخصصی حسابداری ، زبان تخصصی عمران ، زبان تخصصی برای هوانوردی و بسیاری از مقاصد دیگر. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی برای مقاصد مختلف می باشد و این دوره ها را برای دانشجویان و کسانی که به آن نیاز دارند برگزار می کند. این دوره ها تحت عنوان دوره های آموزش زبان برای اهداف ویژه برگزار می شوند و به اختصار به آن دوره های ESP گفته می شود. دوره ESP ( English for specific purpose ) می باشد و برای کسانی است که سعی دارند دوره را به صورت تخصصی و مخصوص رشته خود برگزار کنند.
اما پاسخ به چندین سوال برای این دوره ها مفید است. در این بخش به برخی از این سوالات پاسخ داده می شود.

  • دوره های زبان تخصصی ( انگلیسی برای اهداف ویژه ) برای چه سطوحی مناسب است؟

این دوره ها تقریبا می تواند برای تمامی سطوح برگزار شوند اما بهترین سطح برای برگزاری آن ها داشتن سطح Upper-Intermediate می باشد. شما می توانید در این سطح بهترین استفاده را از کلاس ها بککنید.

  • زبان تخصصی برای چه رشته های وجود دارد ؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای بسیاری از رشته دوره ها ویژه برگزار می کند به عنوان مثال زبان تخصصی حسابداری ، انگلیسی تجاری ، انگلیسی برای کامپیوتر ، انگلیسی برای هوانواردی ، انگلیسی برای مهاجرت و … برگزار می شود.

اگر قصد شرکت در دوره های انگلیسی برای اهداف ویژه را دارید در ابتدا نیاز دارید که تعیین سطح شوید. بعد از تعیین سطح می توان به شما گفت که در چه روز هایی و چه ساعاتی می توانید برای شرکت در کلاس ها حضور پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در این حوزه بهرهمند شوید.