تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی

تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی
ادامه تحصیل در کشور ایتالیا به زبان ایتالیایی کاری بسیار مرسوم است کع بسیاری از افراد برای آینده تحصیلی خود متصور می شوند. اما آیا این امکان وجود دارد که به ادامه تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی ادامه داد.؟
بله . خوشبختانه دانشگاه های زیادی در کشور ایتالیا زبان انگلیسی را برای تدریس استفاده می کنند و پذیرای دانشجویان از سراسر دنیا می باشند. در این مقاله آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از این دانشگاه ها که امکان ادامه تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی را فراهم می کنند آورده می شود.

تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی
تحصیل در ایتالیا با ایران آکسفورد
 • دانشگاه John Cabot , Rome
  این دانشگاه که یک دانشگاه آمریکایی در ایتالیا می باشد می تواند در گروه دانشگاه های خوب برای دانشجویان تلقی شود. تمامی دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند و کلاس ها در گروه های کوچک ( معمولا ۱۵ نفری ) برگزار می شوند. رشته هایی همانند مدیریت بازرگانی ، روبط بین الملل ، علوم سیاسی ، اقتصاد ، بازاریابی ، ادبیات زبان انگلیسی و تاریخ از رشته های این دانشگاه می باشند.
  دانشگاه Universita Cattolica del Sacro Cuore , Milan
  در شهر میلان این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است که دوره های خود را به هر دو زبان انگلیسی و ایتالیایی برگزار می کنند. UCSC همانند دانشگاه قبلی این دانشگاه هم در علوم انسانی جزو موسسات بسیار خوب به حساب می آید. دوره های لیسانس و فوق لیسانی در این دانشگاه برای در رشته هایی همانند کشاورزی ، هنر ، بانکداری ، حقوق ، MBA ، روانشناسی ، رایضی ، جامعه شناسی از دوره های این دنشگاه می باشند.
  دانشگاه university for Foreigners Perugia
  این دانشگاه دوره های لیسانس خود را در ۳ سال و دوره های کارشناسی ارشد خود را در ۲ سال برگزار می کند. این دانشگاه که در سال ۱۹۲۱ در پروجا شهری که به عنوان مرکز هنری ایتالیا به حساب می آید تاسیس شده است. برای ادامه تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی این دانشگاه هم از گزینه های خوب به حساب می آیند.
  برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش زبان های ایتالیایی و انگلیسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.