موفقیت در آزمون تافل

موفقیت در آزمون تافل
آزمون تافل اینترنتی یا تافل کاغذی ، چه منابعی استفاده شود ، در چه مرکزی آزمون تافلی ثبت نام کنم ؟ همه اینها سوالاتی است که شما در پیش رو دارید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون تافل در ایران می باشد که تا کنون توانسته هزاران زبان آموز را برای این آزمون آماده کند. اما راز های موفقیت در آزمون تافل چه هستند؟ یک جواب قاطع وجود دارد و آن انتخاب های دست وشناخت آزمون تافل است. در زیر به برخی از نکته های موفقیت در آزمون تافل اشاره می کنیم که برای همه موثر است اما به یاد داشته باشید که در نکات جزیی تر شما نیاز به یک برنامه ریز و مدرس تافل مجرب خواهید داشت.
تافل را بخورید !!

موفقیت آزمون تافل
موفقیت در آزمون تافل

شما باید بدانید چه نوع امتحانی برای شما مناسب است؟ TOEFL iBT در حال حاضر صف شکن است و معمول ترین آزمون در جهان و ایران است. TOEFL Pbt کمک کم در حال بازنشستگی است و تنها در چند مرکز انگشت شمار ارائه می شود. شناخت ساختار آزمون تافل به شما کمک می کند که بدون هیچ استرسی کار خود را شروع کنید و در آخر اینکه به هیچ عنوان از تافل غول نسازید.
همه چیز را نخوانید ! به همه چیز گوش ندهید !
پر کردن ذهنتان از مواردی که به تافل ربط ندارند وقت خود را بسیار تلف می کنید. آزمون تافل بسیار به موارد آکادمیک توجه دارد. پس دانشگاهی بخوانید. برای این کار به چند نکته توجه کنید.
موسسه ETS که برگزار کننده آزمون تافل است با کمپانی Lexile یک تیم را تشکیل داد . این موسسه به شما امکان می دهد که نمره حال حاضر شما در آزمون reading را می گیرد و کتاب هایی را به شما معرفی می کند که به سطح شما بخورد.
به اخبار علمی بسیار گوش کنید. تلویزون ها و سایت های زیادی اخبار علمی را هر روزه بیان می کنند. با گوش دادن به آنها هم دانش عمومی خود را بالا می برید و هم به listening آکادمیک دست پیدا می کنید.
نت بردارید.
باید بتوانید از میان صدها کلمه مهم ترین ها را پیدا کنید. این مهارت در همه بخش های تافل قابل استفاده است و از ضروریات است.
با کیبورد آشتی کنید.
باید قدرت تایپ را بهبود دهید. از کیبورد نترسید و خود را به آن نزدیک کنید. باید سرعت تایپ را افزایش دهید.
حداقل دو بار آزمون آزمایشی بدهید.
تیتر بسیار مشخص است. باید خود را غرق شرایط آزمون کنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس های آموزش تافل در ایران می باشد. برای کسب اطلاع از دوره ها با تماس بگیرید.