پادکست های زبان سوئدی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز معتبر زبان سوئدی با ارائه مدارک معتبر به پادکست های زبان سوئدی و منابع رایگان دیگر در این مطلب اشاره می کند که می تواند به راحتی آنها را در اختیار داشته باشید.

برای یادگیری زبان سوئدی، لینک آموزش زبان سوئدی را دنبال کنید.

اما پادکست های زبان سوئدی را در کجا ها می توانیم پیدا کنیم؟

پادکست های آموزش زبان سوئدی
پادکست های زبان سوئدی

خواه شما ضروریات زبان خود را تقویت کنید یا رمان های سوئدی را بخوانید، گوش کردن به پادکست ها در مجموع مطالعه حساب می‌ شود.
یکی از چیزهایی که ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد درباره اش خیلی مشتاق هستیم اهمیت غوطه وری فرهنگی است. به طور طبیعی، شما به عنوان یک زبان آموز مبتدی به دروس و تمرین احتیاج دارید، اما یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که یادگیری خود را با پادکست های زبان خارجی، کتاب ها، فیلم ها و موسیقی همراه کنید.
اگر شما در جستجوی تعدادی پادکست سوئدی جالب و آموزنده هستید، دیگر چیزی نگویید‌. ما پنج تا از شناخته شده ترین پادکست ها را در svenska  انتخاب کرده ایم، از پادکست های اخبار روزانه که هدفشان مهاجران است گرفته تا تجمعات غیر رسمی فرهنگی جهت گفتگوهای عمومی از مرکز فرهنگ سوئدی مدرن.

برخی پادکست­ها مخصوصاً برای مهاجران و تازه ­واردین به سوئد در نظر گرفته شده­اند و پخشی روزانه دارند که هم خبری است و هم به آسانی می­توان دنبالشان کرد. بسیاری از داستان­ها همچنین مستقیماً مرتبط هستند با فرآیندهای مهاجرتی کشور سوئد، مانند پروسه­ی طولانی درخواست برای سوریه­هایی که به سوئد نقل مکان می­کنند.

اگر دنبال چیزهایی هستید که همزمان جالب و آموزشی باشند؛ به Mordpodden که پادکستی درباره­ی قتل­های رخ داده در کشور سوئد است سر بزنید. با اینکه نمی توانیم تضمین کنیم چقدر سریع برایتان جای سریال نظم و قانون را می­گیرد اما مجریان آن، لینیا بولین و آماندا کارلسون که فارغ ­التحصیلان روزنامه ­نگاری هستند، مأموریتی داشتند برای انتقال ژانر جنایت واقعی به شیوه­ی روایت گونه­ ی غنی و قابل دسترسی که جذاب است و فهم آن برای زبان­آموزان نسبتاً ساده است. آیا در آن مافیا نقشی داشته یا به خاطر اشتیاق به جرم بوده است؟ گوش دهید تا متوجه شوید.

پادکست­های متنوع بسیاری برای زبان سوئدی با موضوعات خیلی متفاوت بسته به انتخاب شما وجود دارند. آیا می­خواهید بدانید چه زمانی می­شود راجع به سن­تان دروغ بگویید؟ چه نوع اسنکی را می­توانید با خود به سینما ببرید ؟ جواب این­ها را برای دوستتان پیدا کنید یا حتی بهتر برای خودتان بیابید.

برای زبان سوئدی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.