آموزش زبان تایوانی

آموزش زبان تایوانی

زبان Min Nan که در تایوان صبت می شود و بسیار به زبان استان Fujian چین نزدیک است. تا سال ۱۹۸۰ استفاده از زبان تایوانی در تمامی مدارس یا رادیو و تلویزیون محدود بود. آموزش زبان تایوانی از آن سال به بعد توانست در مدارس و آموزشگاه های زبان تدریس شود . برخی از کمپانی ها از آن به بعد زبان تایوانی را زبان رسمی خود قرار دادند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توضیحاتی در مورد آموزش زبان تایوانی به شما ارائه می دهد.

آموزش زبان تایوانی
آموزش زبان تایوانی

اموزه زبان تایوانی حدود ۷۰ % مردم تایوان را شامل می شود که حدود ۱۵ میلیون نفر را شامل می شود. هر دو صورت زبان تایوانی رسمی و غیر رسمی د تایوان وجود دارد. زبان تایوانی و زبان چینی ماندرین هر دو شباهت های بسیار زیادی با هم دارند و کسانی که به زبان چینی ماندرین صحبت می کنند در تایوان کاملا قابل درک می باشند.

روش نوشتاری در زبان تایوانی کمی متفاوت است و از قرن نوزدهم پدید آمد. این سیستم در اصطلاح POJ معروف است. البته بعد از آن روش های مختلفی همچون استفاده از الفبای لاتین برای نوشتار مورد استفاده قرار گرفت.

اما آموزش زبان تایوانی بحثی کاملا متفاوت است. در ابتدا باید بدانید که آیا می توانید به فراوانی کلاس های آموزش زبان تایوانی را در ایران پیدا کنید. جاب اینجاست به دلیل تقاضای کم برای این زبان و هم چنین استفاده محدود زبان تنها می توانید از کلاس های خصوصی استفاده کنید. اما اگر بخواهید زبان چینی ماندرین یاد بگیرید که هم در تایوان و هم در چین مورد استفاده قرار می گیرد هم کلاس های بسیار بیشتری می توانید داشته باشید و هم می توانید از کلاس های گروهی هم استفاده کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای علاقه مندان به یادگیری زبان چینی و زبان تایوانی برنامه آموزشی خود را دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.