معرفی رشته آموزش زبان

معرفی رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه

شاید شما جزو افرادی باشید که فکر می کنید چون سطح زبان شما خوب است پس رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه چندان برای شما مفید نیست. اما می توان گفت این اشتباهی است که خیلی ها مرتکب آن می شوند. همیشه به یاد داشته باشید که دانستن یک زبان الزاما نمی تواند باعث  شود که شما مدرس خوبی باشید. می توان گفت که در رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه شما برای تدریس ، ترجمه و فعالیت هایی از این دست آماده می شوید و استراتژی ها و متد هایی که برای این کار نیاز دارید به شما آموزش داده می شود.

رشته زبان انگلیسی در دانشگاه های و کنکور سراسری به سه رشته تقسیم بندی می شود:

  • رشته آموزش زبان انگلیسی
  • رشته مترجمی زبان انگلیسی
  • رشته زبان و ادبیان انگلیسی

در رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه درس هایی همچون زبانشناسی ، اصول و روش تدریس ، اصول و فنون ترجمه ، آشنایی با ادبیات زبان انگلیسی و … ارائه می شوند. در حال حاضر این رشته ها در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارند و دانشجویان در آن ها در حال تحصیل می باشند.

رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه تهران ، دانشگاه علامه طباطبایی و بسیاری از دانشگاه های دیگر برگزار می شود و می توان گفت که برای قبولی در این رشته شما شهر های و دانشگاه های زیادی را در سراسر دنیا می توانید انتخاب کنید. رشته آموزش زبان انگلیسی هم چنین در دانشگاه های معتبر دنیا نیز تدریس می شود و دانشجویان این رشته می توانند در مقاطع بالاتر به تحصیل خود در کشور های مثل انگلیس ، آمریکا ، کانادا ، استرالیا و … ادامه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید و با مشاورین ما صحبت کنید.