دوره تافل تهران

دوره تافل تهران

شما هم به تافل برای شغل و یا ادامه تحصیلات خود نیاز دارید. دوره تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این تضمین را به شما می دهد که تمام مهارت های لازم را برای موفقیت د آزمون و کسب نمره مورد نظر خود به دست خواهید آورد.

در دوره تافل تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اساتید مجرب ما زبان آموزان را طوری آموزش می دهند که اعتماد به نفس لازم و تکنیک های مورد نیاز را کسب کنند.

زبان آموزانی که از سطح متوسط به بالا هستند می توانند در دوره های آموزش تافل تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در British Council است که دوره تافل تهران را برگزار می کند.

این دوره ها از ۲ ماه تا ۴ ماه متفاوت هستند و در طی این دوره ۳ مرحله آزمون آزمایشی نیز از زبان آموزان گرفته می شود. در ابتدای کار از زبان آموزان یک تعیین سطح گرفته می شود تا از سطح آنها مطمئن شویم. این آزمون های تعیین سطح هم می تواند به صورت آنلاین و هم می تواند به صورت حضوری برگزار شود. در دوره های ما برای هر زبان آموز یک گزارش روند تهیه می شود و تمامی نکات مورد نیاز آنها و هم چنین نقاط قوت و نقاط ضعف آنها مشخص می شود و به صورت فردی به هر کدام از آنها ذکر می شود.

از آنجا که آزمون تافل نیاز به قرار گرفتن در موقعیت آزمون دارد ، برگزاری آزمون های آزمایشی بخش جدا نشدنی این دوره ها می باشد. در این آزمون های آزمایشی تافل که به صورت کاملا رایگان برگزار می شود زبان آموزان به صورت کامل با شرایط آزمون آشنا می شوند. برای کسب طالاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش تضمینی تافل و هم چنین دوره تافل تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.