دوره ترمیک زبان

دوره ترمیک زبان

اموزش زبان های مختلف در‌ مقاطع زمانی مختلف را در ایران اصطلاحا دوره‌ ترمیک زبان‌ می گویند. البته آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که خود برگزار کننده  دوره ترمیک زبان می باشد باید نکته ای را بیان کند. کلمه termic در زبان انگلیسی وجود ندارد و به اشتباه در میان موسسات آموزش زبان در ایران‌ جا افتاده است. اما به‌ هر حال برای مشخص کردن شرایط دوره ترمیک زبان در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اطلاعات زیر را به شما عزیزان ارائه می دهیم تا بتوانید تصمیمی درست و آگاهانه اتخاذ کنید.

در دوره آموزش ترمیک زبان معمولا کتاب هایی با کار بر روی هرچهار مهارت اصلی انتخاب می شوند. این کتاب ها در آموزشگاه های معتبر زبان از انتشارات بزرگ دنیا همچون آکسفورد ، longman ، کمبریج و … می باشند.

در دوره ترمیک زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در حال حاضر از کتاب های american english file 2015 استفاده می شود. گزینه های زیادی هم برای زبان اموزان در دوره ترمیک آموزش زبان در نظر گرفته شده است:

دوره ترمیک آموزش زبان فشرده

دوره ترمیک زبان نیمه فشرده

دوره های عادی

دوره های ترمیک زبان در روزهای پنح شنبه و جمعه

البته دوره های دیگری هم وجود دارند که شایدبیشتر مناسب افرادی باشد که به صورت اورژانسی نیاز به زبان دارند . دوره هایی که در آن به عنوان مثال در تعطیلات نوروز به صورت فشرده و هر روزه بین شش تا هشت ساعت برگزار می شوند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بسته به نیاز های زبان آموزان آنها را به دوره ترمیک زبان خود راهنمایی می کند و با دادن اطلاعات کامل به آنها سعی می کند که تصمیم آخر را خود زبان آموز با توجه به شرایط خودش بگیرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از دوره ترمیک زبان ما می توانید با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.