بهترین مدرس تافل

بهترین مدرس تافل
احتمالا شما در دانشگاه و یا مدرسه زبان را یاد گرفته اید و مدتی است که آن را کنار گذاشته اید و حالا نیاز به انتخاب بهترین را مدرس تافل برای خود دارید. داشتن یک مدرس خصوصی تافل می تواند یک کمک بزرگ برای شما باشد و می تواند معجزه ای در نمره تافل شما ایجاد کند. اما انتخاب یک شخص برای تدریس تافل می تواند بسیار گیج کننده باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب می خواهد کاملا بی طرفانه فاکتور هایی را بیان کند که می تواند به شما کمک کند تا بهترین مدرس تافل را انتخاب کنید. اما قبل از هر چیز سعی کنید تا جای ممکن با یک موسسه قرارداد ببندید نه با یک شخص، زیرا در صورت بروز مشکل شما نمی تواند پیگیری خود را از یک شخص انجام دهید.

بهترین مدرس تافل
بهترین مدرس تافل

هزینه
هزینه همیشه مهم است. از آنجا که هیچ راهی برای سنجش کیفیت قبل از انتخاب یک استاد وجود ندارد ، قیمت ها هم بسیار متفاوت هستند. همیشه به یاد داشته باشید قیمت پایین بی دلیل نیست و همین طور این نتیجه گیری که هزینه بالا تضمین کننده استاد خوب است هم بسیار اشتباه است. هزینه باید در کنار دیگر گزینه ها مورد سنجش قرار بگیرد.
امتیاز ها
چه امتیازاتی برای شما وجود دارد. بهترین مدرس تافل باید بهترین گزینه ها را در اختیارتان قرار دهد. به عنوان مثال
آیا جلسات معرفی و رایگان وجود دارند؟
اگر شما با روش یک استاد ارتباط برقرار نکردید می توانید او را تغییر دهید؟
آیا تضمینی برای نمره تافل وجود دارد؟
تجربه شخص چقدر است؟
آیا ساعات برگزاری کلاس مورد نظر شما می باشد؟
آیا اعتبار خاصی در پشت موسسه و یا استاد شما می باشد؟
آیا کسی از دوستانتان این آموزشگاه زبان را قبلا تجربه کرده است؟
گزینه های اضافی
این نکته نیز مهم است که آیا آموزشگاه زبان برای معرفی بهترین مدرس تافل خود تنها به یک شخص بسنده می کند یا خود نیز برنامه برای شما دارد. به عنوان مثال آزمون آزمایشی تافل و یا مدرکی در پایان دوره وجود خواهد داشت یا نه؟
برای انتخاب بهترین مدرست تافل با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید تا از همه این امتیاز ها استفاده کنید.