کلاس تافل تضمینی

کلاس تافل تضمینی

تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تمام تلاش اساتید این است که زبان آموزان را با آزمون تافل و فرمت آن آشنا سازند. آزمون تافل از قوانین بسیار محکم پیروی می کند و به همین دلیل زبان آموزن باید تا جای ممکن به تمامی این قوانین آشنا باشند و از آنها در بهبود نمره آزمون تافل خود استفاده کنند.

زبان آموزان باید به یاد داشته باشند باشند که تنها داشتن زبان انگلیسی خوب در موفقیت آزمون تافل کافی نسیت. شما باید علاوه بر اینکه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید ، آزمون تافل را نیز بشناسید و اعتماد به نفس خود را در برخورد با آن افزایش دهید. در کلاس تافل تضمینی در تهران آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بیشتر بر روی تافل iBt کار می شود اما زبان آموزانی که برای آزمون دکتری و یا کارشناسی ارشد نیاز به این آزمون دارند نیز می توانند از کلاس های  تافل Pbt موسسه زبان ایران آکسفورد استفاده کنید.

در دوره های آزمون تافل ما ، هم قبل از شروع دوره از زبان آموزان تعیین سطح می شود و هم در طی دوره چندین مرحله آزمون آزمایشی تافل برگزار می شو تا بتوان بهترین سطح سنجش از سطح زبان زبان اموزان دست پیدا کرد.

اگر شما نیز قصد شرکت در کلاس تافل تضمینی  را دارید ، بدون شک بهترین گزینه کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. در هر چهار مهارتی که در آزمون تافل مورد سنجش قرار می گیرد ، برنامه ریزی کلاس ها به صورتی انجام می شود که زبان اموزان به سطح دلخواه دست پیدا کنند. در دوره های تضمینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش تضمینی تافل صورت می گیرد و در صورتی که زبان آموز نتواند امتیاز تافل مورد نظر خود را کسب کند وجه پرداختی وی بازگردانده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.