کلاس مکالمه تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بارها از زبان آموزان شنیده است که قسمت  Speaking تافل سخت ترین بخش آزمون تافل است. برگزاری یک کلاس مکالمه تافل به شما این فرصت را می دهد که تمرین Speaking و Listening تافل را تا حد ممکن افزایش دهید. اما کلاس مکالمه تافل فقط برای Speaking نیست. جالب است بدانید که ۳۰ الی ۳۵% از سوالات کل قسمت ها تافل به یک مکالمه مربوط می شوند. در بخش های مختلف شما به یک مکالمه گوش می دهید و تقریبا به ۵ سوال جواب خواهید داد.

کلاس مکالمه تافل
کلاس مکالمه تافل

کلاس مکالمه تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تقریبا تمامی سوالات را پوشش می دهد. این سوالات از مکالمه یک پروفسور در دانشگاه گرفته ، تا یک متصدی کتابخانه و… را می تواند در بر بگیرد.

در کلاس مکالمه تافل انواع مختلف سوال ها مورد بررسی قرار می گیرند. معمولا سه نوع کلی سوال در آزمون TOEFL iBT وجود دارد.

شنیدن یک مکالمه برای فهمیدن موضوع اصلی

درک نظر و یا نگرش یک شخص

ارتباط موضوع و استنتاج اطلاهات برای پاسخ به سوال

از تکنیک ها ارائه شده در کلاس ها می توان موارد زیر را نام برد:

Who Says Who : یک نکته مهم ایناست که بدانید چه کسی چه چیزی را بیان کرده است. معمولا در سوالات سعی می شود جای افراد عوض شود تا شما را به اشتباه اندازند.

تصور تصویر بزرگتر: نباید به هر کلمه جداگانه فکر کرد. باید سعی کنید تصویر بزرگتری از مکالمه بدست آورید تا به سوالات بیشتری پاسخ دهید.

در کلاس مکالمه تافل زبان انگلیسی شما به گوش دادن و پاسخ دادن سریع ، به موقع و کافی عادت خواهید. شما نباید زیاد صحبت کنید و هم چنین نباید کمتر از اطلاعات خواسته شده ارائه دهید. توجه به زمان و زمانبندی مناسب از مهم ترین کارهایی است که شما باید در این دوره ها آن را تمرین کنید.