آموزش از راه دور تافل

آموزش از راه دور تافل

دوره های آموزش از راه دور تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همان چیزی است که شما برای موفقیت سریع و موثر در آزمون تافل بدان نیاز دارید. دوره های آموزش از راه دور تافل ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که دقیقا به چه واردی نیاز دارید تا بتوانید در آزمون تافل موفق شوید. ما به زبان آموزان اعتماد به نفس می دهیم تا بتوانند در این آزمون با خیال راحت شرکت کنند و نمره ای که استحقاق آن را دارند کسب کنند.

آموزش مجازی زبان
آموزش مجازی زبان

آموزش از راه دور تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین آموزش آنلاین تافل در سراسر ایران می باشد و اولین و تنها موسسه زبان می باشد که آموزش از راه دور تافل را در ایران برگزار می نماید و سطح استاندارد های آموزش مجازی خود را همانند استاندارد های کلاس های حضوری بالا نگه می دارد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در تهران و ایران می باشد که دروه های آموزش از راه دور تافل خود را با شرایط ویژه زیر برگزار می نماید:

  • برگزاری آزمون های آزمایشی تافل به صورت کاملا شبیه سازی شده
  • برگزاری کلاس ها از طریق اینترنت و یا تلفن با اساتید مجرب و Native
  • ارائه ضمانت نامه کتبی در آموزش از راه دور تافل ایران آکسفورد : در دوره های  آموزش تضمینی تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نمره مورد نظر زبان آموز برای وی تضمین میشود و در صورت عدم کسب نمره مبلغ پرداختی وی بازگردانده می شود.
  • ارائه گزارش به زبان آموز و تعیین نقاط ضعف و نقاط قوت زبان آموز
  • آموزش نکات و استراتژی های آزمون تافل و آموزش نحوه مدیریت زمان در آزمون تافل
  • استفاده از منابع اصلی سازمان ETS

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش از راه دور تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های اموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.