نکات گرامری تافل

نکات گرامری تافل

آزمون تافل برای کسانی که نیاز به داشتن مدرک تافل دارند، بسیار مهم به شمار می رود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله نکات گرامری تافل را برای این زبان آموزان بیان می کند تا مباحثی را که در تافل ضروری هستند حتما مورد مطالعه قرار دهند.

مطمئنا تمامی نکات گرامری در جایگاه خود مهم به حساب می آیند ، اما برخی از نکات گرامری تافل بسیار ضروری هستند و حتما برای موفقیت در این آزمون باید مورد مطالعه قرار بگیرند.

در زیر لیستی از مهم ترین نکات گرامری تافل آورده می شود تا بتوانید از آن استفاده کنید.

  • زمان Present Perfect ، Simple Present, Present Perfect continues, Past Perfect and Past Perfect Continues و ….
  • جملات شرطی و طریقه استفاده از آنها در نوشتار و گفتار
  • جملات مجهول و کاربرد های آنها
  • استفاده از کلمات ربط Transition Words در جمله ها و طریقه ارتباط درست جملات و مقایسه دو مسئله با یکدیگر
  • هماهنگی فاعل جمله با فعل Subject-verb-agreement

به یاد داشته باشید که نکات گرامری تافل تنها محدود به موارد بالا نمی باشد اما دانستن موراد بالا بسیار ضروری است. به طور کلی داشتن ارتباط معنایی در جملات در گفتار و یا نوشتار تافل بسیار لازم است. اگر نتوانید جملاتی را بیان کنید که در آن معنای مشخصی از توالی جملات حس شود ، مطمنا نموره منفی برای شما به حساب می آید.

دانستن نکات گرامری و استفاده درست از آنها می تواند در دادن اعتماد به نفس به شما بسیار موثر باشد. آزمون تافل در بیان درست کلمات و دقیق بودن جملات حساسیت بیشتری نسبت به آزمون آیلتس دارد. به همین دلیل سعی کنید علاوه بر کار بروی هر چهار مهارت زبان انگلیسی بر روی گرامر زبان انگلیسی نیز تمرکز داشته باشید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی تافل می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.