فلش کارت تافل

فلش کارت تافل
بهترین کمکی یک فلش کارت تافل می تواند به شما بکند ، حفظ سریع واژگان است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نمی تواند در چند جمله به شما میزان اهمیت یادگیری کلمات تافل در آزمون TOEFL iBT بیان کند. تافل اینترنتی یعنی هدف های Academic و اولین چیزی که شما در محیط آکادمیک به آن نیاز دارید کلمات آکادمیک هستند. ما در زیر نمونه از فلش کارت تافل اینترنتی را برای شما گذاشته ایم. با کلیک بر روی لینک زیر می تواند دانلود فلش کارت تافل را انجام دهید.
فلش کارت تافل

فلش کارت تافل
فلش کارت تافل

اما روش استفاده از یک فلش کارت تافل بسیار مهم است. باید توجه کنید که هدف استفاده از فلش کارت ها چیست؟ ما به شما در زیر مراحلی که فلش کارت در ذهن شما ایجاد می کند را به آسانی توضیح می دهیم:
New Card > Learning > Reviewing > Mastered
باید به این نکته توجه کنید که معمولا شانس فراموشی یک واژه در ۲۴ ساعت ابتدایی یادگیری آن بسیار زیاد است. یعنی اگر شما یک بار در ۲۴ ساعت اول آن را مرور کنید ، احتمالا شانس فراموشی لغت را کاهش داده اید. همه فلش کارت ها از یک قانون اساسی پیروی می کنند و آن مرور است. مرور کردن باعث می شود تا جای ممکن ارتباط های سلول های مغزی شما بهبود داده شود و ذهنتان تا جای ممکن یادگیری را انجام می دهد.
اما نه تنها مرور کردن مهم است بلکه لغات مهم تر را نیز بیشتر برای شما نمایش می دهد. هم چنین واژگانی که شما بیشتر فراموش می کنید را بیشتر برایتان می آورد تا مرور کنید.
پس شک نکنید که استفاده از فلش کارت تافل برای شما مفید است. برای دانلود فلش کارت تافل بیشتر می توانید به سایت Magoosh مراجعه نمایید و در آن هم فلش کارت های تافل اندروید ، آیفون و هم فلش کارت های کاغذی را دانلود کنید.
برای شرکت در کلاس های آموزش تضمینی تافل با شماره تلفن های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.