تافل در سه ماه

تافل در سه ماه
بسیاری از دانشجویان در مقاطع بالا غافلگیر می شوند زیرا با ارسال رزومه خود به دانشگاه های کشور آمریکا ، کانادا و یا اروپا درخواستشان مورد پذیرش قرار می گیرد و نیاز به تافل در سه ماه دارند ( در کمتر از یک ترم آموزشی ( حدود سه ماه ) . آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در کلاس آموزش فوق فشرده تافل TOEFL iBT Super Intensive Course خود برای زبان آموزانی که بین دو حس عجیب استرس و شادمانی گیر کرده اند راه حل مناسب را ارئه می دهد. حس خوبی که اکثر دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور های دیگر دارند و آن را راهی برای پیشرفت می دانند و حس استرسی که از درخواست مدرک تافل در سه ماه توسط دانشگاه ها دارند که البته در برخی مواقع همین TOEFL iBT به غولی تبدیل می شود که جلوی تحصیلات شما را می گیرد.

تافل در سه ماه
تافل در سه ماه

همیشه پیشنهاد ما به زبان آموزان این است که تا زمان دارند و استرس کمتری دارند به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنند و در کلاس های تافل در تهران شرکت کنند اما اگر شما هم جزو دسته ای هستید که باید تافل در سه ماه را بدست بیاورید پس به دوره های آموزش فوق فشرده تافل اینترنتی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توجه کنید که در زیر اطلاعاتش آورده شده است توجه کنید:
در کل دو نوع کلاس برای شما مناسب است :
۱- دوره های فوق فشرده گروهی
این دوره ها هر روزه از شنبه تا چهارشنبه و هر روز بین سه الی چهار ساعت برگزار می شوند. دوره ها با حداقل Waiting شروع می شوند و در اسرع وقت و بدون تعطیلی بین دوره در سه ماه تمام می شوند. در پایان دوره گواهینامه اتمام دوره آمادگی تافل اعطا می شود.
۲- دوره های خصوصی
کلاس های خصوصی تافل موسسه زبان ایران آکسفورد اگر چه هزینه کمی بالاتر است اما آموزش تضمینی تافل در سه ماه با ضمانت نامه کتبی برگزار می شود و در صورت عدم کسب نمره شهریه دانشجو به او عودت داده می شود. در پایان این دوره هم گواهینامه اتمام دوره اعطا می شود.
برای کسب آمادگی برای تافل در سه ماه با شماره های دپارتمان TOEFL iBT ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.