آموزشگاه تافل در تهران

آموزشگاه تافل در تهران

Test of English as a Foreign Language (TOEFL) یکی از مورد قبول تررین آزمون های زبان انگلیسی در دنیا است. برای بسیاری از زبان آموزان ثبت نام در یک آموزشگاه تافل در تهران که بتواند آنها را به اهدافشان برساند بسیار مهم است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آمادگی تافل در ایران می باشد و تنها آموزشگاه تافل در تهران وایران می باشد که دوره های آموزش تافل را با  ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و در صورت عدم کسب نمره تافل توسط زبان آموز وجه پرداختی به وی بازگردانده می شود.

آزمون آزمایشی تافل
آزمون آزمایشی تافل

اغلب کسانی که در آزمون تافل شرکت می کنند قصد ادامه تحصیل در دیگر کشورها را دارند و معمولا باید امادگی شرکت در کلاس هایی که به زبان انگلیسی برگزار می شوند داشته باشند. علاوه بر این هدف ، بسیاری از آزانس های دولتی ، بورس های تحصیلی و… آزمون تافل را به عنوان آزمون مورد نظر خود انتحاب می نمایند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه تافل در تهران می باشد که دوره های تافل این موسسه دارای مزیت های زیر می باشد:

  • استفاده از اساتید مجرب و Native در دوره های آمادگی تافل
  • آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه تافل در تهران می باشد که در لیست آموزشگاه زبان های British Council ثبت شده است.
  • در دوره های آمادگی تافل آموزشگاه تافل ایران آکسفورد از کتاب های ETS استفاده می شود.
  • دوره های تافل در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با برگزاری آزمون های آزمایشی رایگان برگزار می شود و به زبان آموز اعتماد به نفس کافی داده می شود تا در آزمون شرکت نمایند.
  • دوره های آموزش تضمینی تافل در آموزشگاه ایران  آکسفورد با ضمانت نامه کتبی برگزار می شود و در صورت عدم کسب نمره وجه پرداختی به زبان آموز پرداخت می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون اموزشگاه تافل در تهران با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.