آزمون آزمایشی تافل ۲۰۲۴

آزمون آزمایشی تافل ibt منطبق با سبک جدید برگزاری تافل

آزمون آزمایشی تافل یا TOEFL iBT Mock Exam بهترین روش آمادگی تافل می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دو صورت ازمون های آزمایشی را به داوطلبین ارائه می دهد. آزمون آزمایشی تافل آنلاین رایگان و آزمون آزمایشی تافل حضوری که در موسسه برگزار می شود. در ادامه می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد امتحان آزمایشی تافل همانند هزینه تافل آزمایشی، امتحان تافل آزمایشی آنلاین رایگان ایران آکسفورد و تعیین نمره تافل را بدست آورید.

آزمون آزمایشی تافل رایگان آنلاین ایران آکسفورد

ما برای شما یک امتحان ماک تافل آنلاین کاملا رایگان در سایت خود قرار داده ایم که به صورت دقیق نمره تافل شما را به شما نشان می دهد. این امتحان کاملا بر اساس آزمون تافل و استاندارد های تافل در سال ۲۰۲۳ طراحی شده است و زمان بندی آن کاملا منطبق بر امتحان است. اگر شما هم دوست دارید در این امتحان شرکت کنید می توانید همین حالا آن را شروع کنید.

برای شروع آزمون آزمایشی تافل رایگان آنلاین کلیک کنید

دیگرمطالب این نوشته

آزمون آزمایشی تافل
آزمون آزمایشی تافل

آزمون تافل آزمایشی حضوری ایران آکسفورد با تحلیل دقیق نمره

برگزاری آزمون تافل ibt گزینه دیگر برای داوطلبین می باشد که با آخرین تغییرات سال ۲۰۲۳ در ایران آکسفورد می باشد که به همراه Model Answer و همچنین تحلیل نمره و ارائه مشکلات اساسی شما و راه حل هایی برای برطرف کردن مشکلات شما و بالا بردن نمره تافل همراه می باشد. تحلیل ما با آخرین معیار های ETS همراه می باشد و تحلیل دقیق آن را نشان می دهد.

چرا در آزمون های تافل آزمایشی ایران آکسفورد شرکت کنیم؟

 • برگزاری آزمون ها با آخرین تغییرات امتحان تافل در سال ۲۰۲۳
 • تعیین دقیق نمره TOEFL به همراه تحلیل جواب
 • مشاوره به داوطلب برای بالا بردن نمره
 • ارائه سریع کارنامه امتحان
 • مشاوره برای انتخاب بهترین کلاس تافل
 • شباهت کامل به هر دو آزمون TOEFL iBT و TOEFL iBT Home Edition

هزینه امتحان تافل آزمایشی

امتحان ها آزمایشی ایران آکسفورد برای همه زبان آموزان موسسه کاملا رایگان می باشد. یعنی در صورتی که در کلاس های ایران آکسفورد شرکت کرده باشید نیازی به پرداخت هزینه برای امتحان آزمایشی وجود ندارد. اما اگر در کلاس های ما شرکت نمی کنید و می خواهید در ماک تافل ما شرکت کنید می توانید برای دریافت هزینه با شماره های موسسه تماس بگیرید.

امتحان تعیین سطح تافل رایگان

یکی از ویژگی های موسسه زبان ایران آکسفورد تعیین سطح دقیق تافل می باشد. همانند امتحان های آزمایشی، تعیین سطح های ما هم به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود.

برای تعیین سطح حضوری شما می توانید به اموزشگاه مراجعه کنید و با دقت تعیین سطح شوید و مشاوره رایگان برای بهترین کلاس سطح خود داشته باشید.

امکان تعیین سطح آنلاین هم برای شما وجود دارد و اگر می خواهید در تعیین سطح تافل آنلاین ما شرکت کنید کافیست لینک زیر را دنبال کنید.

برای شروع تعیین سطح تافل رایگان آنلاین کلیک کنید.

آموزش آزمون تافل تضمینی

شما هم چنین می توانید در کلاس های آموزش تافل ایران آکسفورد شرکت کنید. ما برای هر شرایطی و نمره ای برنامه ویژه و کلاس خاص را به دوطلبین ارائه می دهیم. ما انواع مختلفی از دوره های آموزش تافل را داریم که در زیر به انواع آنها اشاره می کنیم:

 • کلاس های Pre-TOEFL یا قبل از تافل
 • کلاس های گروهی تافل
 • کلاس های نیمه خصوصی تافل
 • کلاس های خصوصی تافل
 • کلاس های آنلاین تافل

برای دیدن برنامه دوره های آموزشی تافل، لینک آموزش تافل را دنبال کنید.

این آزمون ها هر ۴ مهارت را در بر می گیرد و تمامی قسمت های تافل را پوشش می دهد. از فایل های صوتی آزمون تافل ibt تا تمامی متون آزمون تافل در این آزمون برای آمادگی هر جه بیشتر زبان اموزان فراهم شده است. با شرکت در این آزمون ها شما می توانید با ساختار و فرمت آزمون تافل ibt آشنا شوید. از آنجا که شرایط این آزمون تا حدود بسیار زیادی با آزمون تافل واقعی برابر است نمره کسب شده توسط زبان آموز تا حد بسیار زیادی با نمره واقعی تافل iBT برابر است.

دانلود منابع تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر برگزاری آزمون های آزمایشی منابع مورد نیاز زبان آموزان را به دانشجویان معرفی می کند تا بتوانند در زمان کمتر و کیفیت بیشتر خود را برای این آزمون زبان انگلیسی اماده کنند . برخی از این منابع تافل ibt رایگان است .

برای دانلود منابع تافل کلیک کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین و تنها موسسه زبان در ایران است که دوره های امادگی آزمون تافل را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و آموزش تضمینی تافل را در ایران پایه گذاری کرده است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.