آموزش تضمینی تافل iBT

آموزش زبان
آموزش زبان

iBTآموزش تضمینی تافل

بسیاری از زبان آموزان قصد شرکت در آزمون تافل ibt را دارند اما با ساختار این آزمون آشنایی ندارند و هم چنین زمان کافی را برای شرکت در دوره های عادی آموزش تافل را ندراند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی تافل iBT در یاران می باشد و در این دوره های متعهد می شود که در صورت عدم موفقیت زبان در این دوره های موسسه هزینه پرداختی را به زبان اموز عودت دهد. زبان آموزان برای موفقیت در آزمون تافل می توانند برخی از این راهکارها را در روند دوره خود بکار ببندند.

  • از هر فرصتی برای صحبت کردن پیرامون موضاعات تافل استفاده کنید:
  • سعی کنید یک هم صحبت پیدا کنید. اگر بتوانید با یک شخص انگلیسی زبان در ارتباط باشید بسیار برای شما موثر خواهد بود و اگر نتوانستید یک شخص انگلیسی زبان را برای این کار در نظر بگیرید سعی کنید با شخصی که به زبان انگلیسی مسلط است در تماس باشید.
  • سعی کنید به صحبت در مورد موضاعات مختلف در مدت زمان کوتاه عادت کنید. سعی کنید به زمان بندی سوالات تافل آشنا شوید و به آن توجه کنید. از موضاعات کلی Speaking استفاده کنید. موضاعاتی همچون مکان هایی که دیده اید ، افرادی که دوستشان دارید و یا از کار هایی که لذت می برید.
  • سعی کنید در آزمون تافل به تلفظ و آهنگ بیان جملات خود بسیار دقت کنید. سعی کنید اعتماد به نفس خود را در روز جلسه آزمون حفظ کنید.
  • از کتاب های اموزش تافل استفاده کنید مخصوصا کتاب هایی که با سی دی همراه هستند و فایل های صوتی دارند را در اولویت خود قرار دهید.

در دوره های آموزش تضمینی تافل iBT ایران آکسفورد تمامی این نکات به زبان آموزان ارائه می شود تا بتوانند بهترین اجرای خود را در روز جلسه آزمون داشته باشندو برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.