آموزش تافل زبان انگلیسی

آموزش تافل زبان انگلیسی

آمون تافل برای زبان آموزانی طراحی شده است که زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی آنها تلقی می شود ، طراحی شده است. برای آموزش تافل زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در ابتدا به معرفی این آزمون می پردازد. آزمون تافل بیشتر برای افرادی است که سعی دارند در کالج ها و دانشگاه های آمریکا به تحصیل بپردازند و مهارت های مورد نیازشان را مورد سنجش قرار می دهند. برای بسیاری از دانشگاه ها حتی کسب نمره مورد نظر در آزمون تافل حتی برای اعطای بورس تحصیلی نیز بسیار موثر است.

آموزش تافل زبان انگلیسی برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون تافل را دارند تا حد زیادی به سطح زبان انگلیسی آنها بستگی دارد. در آزمون تافل هر چهار مهارت زبان آموزان مورد سنجش قرار می گیرد. اگر چه در ابتدا آزمون تافل تنها سه مهارت زبان را مورد سنجش قرار می داد و مهارت Speaking در آزمون تافل iBT بیشتر مورد توجه قرار گرفته ، اما امروزه همه مهارت ها از طریق اینترنت مورد سنجش قرار می گیرند و نمره زبان اموز به او داده می شود.

آزمون تافل iBT از سال ۲۰۰۵ شروع به کار کرده است و سریعا جای آزمون تافل CBT را گرفت. اگرچه در اوایل شروع کار آزمون تافل iBT زبان آموزان به دلیل کمبود مراکز آزمون در سراسر جهان باید ماه ها در لیست انتظار می ماندند و ثبت نام آزمون تافل برای آنها کمی مشکل بود ، اما بعد از چند سال این مشکل حل شده است و خیلی سریع می توان در این آزمون شرکت کرد.

در آموزش تافل زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر آموزش مهارت های زبان انگلیسی ، اموزش استراتژی های آزمون تافل زبان انگلیسی را نیز به زبان اموزان ارائه می دهد. برای کسب اطللاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.