تور آموزش زبان انگلیسی

تور آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان
آموزش زبان

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد با همکاری گسترده با بسیاری از موسسات آموزشی و دانشگاه های کشور های انگلیسی زبان تور های آموزش زبان انگلیسی را برای زبان آموزان علاقه مند برگزار می کندو این تور های آموزشی شرایط ویژه ای را دارند و به همین دلیل می توانند شما را در محیطی کاملا انگلیسی زبان غرق می کند و می توانید با فرهنگ و زبان این کشور ها هر چه بیشتر آشنا شود.

  • تور های آموزش زبان انگلیسی انگلستان ، کانادا ، استرالیا و ….
  • تور های داخلی آموزشگاه زبان ایران با اساتید Native و مجرب

در همه تور یادگیری زبان انگلیسی یک تور لیدر با زبان انگلیسی در تمام طول تور آموزش زبان انگلیسی با زبان آموزان در ارتباط هستند و همه امکانات رفاهی و آموزشی لازم در اختیاز زبان آموزان قرار می گیرد. این تور ها از ۲ هفته تا ۲ ماه متغییر هستند و زبان آموزان می توانند دوره مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در طول تور آموزش زبان انگلیسی زبان آموزان می توانند با افراد محلی که زبان مادریشان انگلیسی است در ارتباط باشند و زندگی در این کشور ها را تجربه کنند و موقعیت های ادامه تحصیل در این کشور ها را بررسی کنند. تجربه یادگیری زبان انگلیسی در محیطی کاملا انگلیسی زبان و به همراه تجربه تفریح ها ، زندگی جمعی جدید به زبان آموزان اجازه می دهد در زندگی مستقل را تجربه کنند و توانایی های خود را برای زندگی در کشور های انگلیسی زبان و یا مهاجرت به کشور های انگلیسی ، کانادا ، استرالیا و … محک بزنند.

در پایان این تور آموزش زبان انگلیسی مدرک آموزش زبان ایران آکسفورد هم با داشتن کد پیگیری به زبان آموزان ارائه می شود تا بتوانند در صورت نیاز به کالج ها و یا دانشگاه های کشور های دیگر ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.