آموزش زبان ونزوئلا

آموزش زبان ونزوئلا

آبشار آنجل Angel Falls یا به اسپانیایی Salto Angel بلند ترین آبشار دنیاست که شاید شهرت بسیار بیشتری از زبان ونزوئلا داشته باشد. ونزوئلا کشوری با حدود ۳۰ میلیون نفر جمعیت یکی از کشور های بسیار مهم در آمریکای لاتین می باشد. آموزش زبان ونزوئلا شاید برای برخی بسیار مفید باشد اما قبل از آن آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما اطلاعاتی می دهد تا بدانید که اصلا ما به چه زبانی زبان ونزوئلایی می گوییم.

آموزش زبان ونزوئلا
آموزش زبان ونزوئلا

زبان ونزوئلایی

بیش از ۴۸ زبان در کشور ونزوئلا وجود دارد که ۳۹ زبان بومی و ۵ زبان غیر بومی هستند. از زبان های بومی موجود در کشور ونزوئلا ۱۶ زبان در حال انقراض هستند و ۱۶ زبان در معرض خطر قرار دارند. اما انچه به عنوان زبان ونزوئلایی شناخته می شود زبان اسپانیایی است.

آموزش زبان ونزوئلا در اصل آموزش زبان اسپانیایی است که در محدوده کارائیب آمریکای جنوبی صحبت می شود. البته شاید غافلگیر کننده نباشد که در زبان ونزوئلایی کلمات مشترک ایتالیایی ، فرانسه و انگلیسی را زیاد ببینید. بیش از ۹۵% از مردم کشور ونزوئلا زبان اسپانیایی به عنوان زبان مادری انها تلقی می شود و برای بقیه به عنوان زبان دوم مورد استفاده قرار می گیرد.

البته زبان ایتالیایی هم نقش بسیار مهمی در کشور ونزوئلا دارد. در قرن بیستم ۳۰۰۰۰۰ نفر از ایتالیا به این کشور مهاجرت کردند وبه همین دلیل می توان این زبان را دومین زبان خارجی مهم در ونزوئلا دانست. امروزه بیشترین تعداد آموزشگاه های زبان خصوصی در ونزوئلا ، موسسات زبان ایتالیایی هستند.

البته همانند بسیاری از کشور های دیگر دنیا زبان انگلیسی هم در این کشور بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در محیط های تجاری و شرکت ها زبان انگلیسی به عنوان یک زبان اصلی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آموزش زبان ونزوئلا توسط اساتید Native با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.