آموزش زبان آلمانی مجازی

آموزش زبان آلمانی مجازی
زبان آلمانی می تواند از آنچه فکر می کنید بسیار آسانتر باشد اگر به برخی راهنمایی ها توجه بیشتری کنید. با یک نظم و Discipline آلمانی و توضیحاتی مرحله به مرحله و کمی ارائه سیاست هویج و چماق !! می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

آموزش زبان آلمانی مجازی
آموزش زبان آلمانی مجازی

آموزش زبان آلمانی مجازی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بستری را فراهم می کند تا انگیزه لازم برای یادگیری آلمانی را برای همه و در همه جا به وجود بیاورد. اما دورس دارید روش کار را بدانید. مراحل بسیار ساده هستند:
تماس با مشاورین موسسه
پر کردن فرم مشاوره و رزرو کلاس
ثبت نام دوره آموزش زبان آلمانی مجازی
ارسال منابع به آدرس پستی زبان آموز و هم چنین ارسال منابع دیجیتال به ایمیل شما
داشتن نرم افزار Skype برای زبان آموز الزامی است.
برگزاری کلاس ها در جلسات ۶۰ دقیقه ای
برگزاری امتحان زبان آلمانی
اعلام نتیجه پس از ۷۲ ساعت
بعد از اعلام قبولی شما می توانید برای دوره های بعدی نیز ثبت نام کنید. حما متوجه شدید که روند کار بسیار ساده و در عین حال تاثیر گذار است.
اما برای تاثیر پذیری بیشتر آموزش مجازی زبان آلمانی بد نیست به چند نکته زیر توجه کنید:
اشتباهات غیر قابل اجتناب هستند. پس چه در کلاس و چه در مورد نحوه عملکرد نرم افزار ها و کتاب ها هر گونه سوالی در ذهن داشتید با مشاورین ما در میان بگذارید.
زمان ارائه شده به کلاس را به هیچ عنوان از دست ندهید. اگر چه مزیت آموزش آنلاین انعطاف پذیری آن است اما سعی کنید همه کلاس ها را همانند یک کلاس حضوری جدی بگیرید. هر چه قدر بیشتر به آن اهمیت دهید ، مطمئنا به موفقیت نزدیک تر می شوید.
مردم آلمان در نگاه اول همیشه عصبانی و خشن به نظر می رسند. اما آنها فقط در کارشان جدی هستند. پس بهتر است این جدیت را شما هم داشته باشید تا به هدفتان برسید.
برای ثبت نام در دوره آموزش زبان آلمانی مجازی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.