سایت های آموزش زبان برای مبتدی ها

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به سایت های آموزش زبان برای مبتدی ها و هم چنین مزایای استفاده از این سایت ها برای زبان آموزان اشاره می کند. پس بررسی این منابع خوب را از دست ندهید.

به سایت های آموزش زبان برای مبتدی ها توجه کنید:

سایت های آموزش زبان برای مبتدی ها
سایت های آموزش زبان برای مبتدی ها

در حالی که حرفه ای شدن به طور گسترده در لغات انگلیسی مهم است، فهمیدن اصول گرامر انگلیسی پایه هم اهمیت دارد. دایره ی لغات آن لغاتی را در اختیار شما قرار می دهد که برای ابراز خود لازم دارید، در حالی که گرامر به شما کمک می کند به طور واضح صحبت کنید و بنویسید تا بقیه بتوانند آن چه را که می گویید، بفهمند. خوشبختانه، شاگردانی که به یادگیری انگلیسی به عنوان زبان دوم علاقه دارند تعدادی منابع آنلاین را در دسترس دارند تا فرایند پیشرفت در مهارت های گرامر را خیلی راحت تر سازند.

اگر چه یک دیکشنری آنلاین برای بیش تر مردم منبعی برای کمک به ساختن دایره ی لغات خود است، yourdictionary.com ابزاری عالی برای هر کسی است که به یادگیری گرامر انگلیسی پایه علاقه دارد. در واقع، کتاب خانه ی YourDictionary مجموعه ای گسترده از مقالات گرامر انگلیسی دارد که موضوعاتی از این قبیل را پوشش می دهد: قوانین گرامر انگلیسی پایه چیست؟ چهاردهمین علامت نقطه گذاری در گرامر انگلیسی چیست؟ و استفاده ی درست از اختصارات. شما همچنین در قسمت گرامر و دوره های زبان لینک هایی را در ارتباط با تعدادی از سایت ها می یابید که دروس و خودآموزهای گرامر انگلیسی را ارائه می کنند.

اگر به یادگیری بیشتر درباره‌ی دستور زبان پایه‌ی انگلیسی علاقه‌مند هستید، سایت yourdictionary.com وبسایت‌های زیر را پیشنهاد می‌کند:

EnglishClub: این سایت منابع گرامری متنوعی برای زبان‌آموزان انگلیسی ارائه می‌کند. در آن آزمونک‌های تعاملی برای دستور زبان و مقالاتی برای توضیح نقش افعال، اسم‌ها، صفات، قیدها، ضمایر، حروف اضافه، حروف ربط و حروف ندا در زبان انگلیسی دارد. چنانچه سؤال خاصی دارید، حتی می‌توانید به سایت درخواست بفرستید.

Using English: این سایت به عنوان منبعی برای معلمین زبان انگلیسی، تعدادی کاربرگ و دروس گرامری ارائه می‌کند. اگر پروسه‌ی کوتاه ثبت‌نام را کامل کنید به حدود ۲۰۰ درس قابل چاپ دسترسی پیدا خواهید کرد. منابع این سایت برای راحتی کار شما به درس‌هایی تقسیم شده‌اند برای زبان آموزان مبتدی و دانش‌آموزان سطح متوسط.

English4Kids: اگرچه این سایت ادعا دارد برای بچه‌های کم‌سنی است که انگلیسی را به عنوان زبانی دوم یاد می‌گیرند اما بسیاری از منابع ارائه شده مکمل مفید برای درس‌های انگلیسی بزرگسالان هستند.

برای شرکت در کلاس های اموزش زبان با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.