بهترین وبسایت ها برای پیدا کردن یک دوست مکاتبه ای زبان خارجی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین وبسایت ها برای یک دوست مکاتبه ای زبان خارجی اشاره می کند. اگر دوست دارید شما هم شخصی را پیدا کنید که بتوانید با او زبان یادبگیرید با ما همراه باشید.

اما بهترین وبسایت ها برای پیدا کردن یک دوست مکاتبه ای زبان خارجی چه مواردی هستند:

بهترین وبسایت ها برای پیدا کردن یک دوست مکاتبه ای زبان خارجی
بهترین وبسایت ها برای پیدا کردن یک دوست مکاتبه ای زبان خارجی

۱- InterPals
این به طور بحث برانگیزی معروف ترین وبسایت است که زبان آموزان برای آشنایی با دوستان مکاتبه ای با استعداد به آن می روند.
همان طور که به دنبال شخص یا افرادی می گردید که به خوبی با شما مطابقت داده شوند، گزینه های زیاد و متنوعی در اختیار خواهید داشت. شما به طور مسلم می خواهید شخصی را پیدا کنید که دوست دارید تا قادر باشید با هم ارتباطی طولانی داشته باشید. خوش بختانه، InterPals  این کار را به راحتی برایتان محقق می کنند.
اولین روش محدود کردن جستجوی InterPals این است که به مردم اجازه دهید بدانند شما دوست دارید چه نوع رابطه ی مکاتبه ای داشته باشید. وقتی شما ثبت نام می کنید، یک گزینه در اختیار دارید که مشخص می کنید آیا می خواهید از طریق ایمیل ارتباط داشته باشید یا ایمیل snail.  دانستن این موضوع از اول به طور مسلم خوب است، به خصوص برای آن دسته از شما که می خواهید مراحل را به روش قدیمی جلو ببرید.

۲- Conversation Exchange
وبسایت Conversation Exchange اگر جز شیک ترین وبسایت ها نباشد، یکی از راحت ترین پایگاه های تبادل زبان است.
در این جا، تمام ارتباطات آنلاین شما از طریق آن چه ضرورتاً یک سیستم پیغام رسان ایمیل انجام می شود. البته، شما مجاز هستید با هر ابزاری که احساس راحتی می کنید ارتباط خود را برقرار کنید.
این وبسایت گزینه ای را در اختیار شما قرار می دهد که مشخص کنید آیا به دنبال برقراری ارتباط از طریق ایمیل snail و ایمیل هستید یا رو در رو. اگر شما تصمیم بگیرید که منحصراً می خواهید از طریق اینترنت ارتباط داشته باشید، احتمالاً از لیستی بلند بالا از نرم افزارهای چت انتخاب می کنید (یعنی اسکایپ، واتس اپ، Hangouts)

۳- My Language Exchange
در حالی که Conversation Exchange یکی از پایگاه های ساده تر است، وبسایت My Language Exchange در انتهای دیگر طیف قرار دارد.
این وبسایت خدمات بسیار جامع به همراه ویژگی های باحال زیادی را ارائه می کند که موقع پیدا کردن و برقراری مکالمه با یک دوست مکاتبه ای هیچ بهانه ای را برای به میان نگذاشتن تمام تلاش خود باقی نگذارد.
اول، وبسایت یک ابزار ترجمه در اختیار شما قرار می دهد تا موقعی که گیر کردید به شما کمک می کند و همچنین دارای یک ویژگی است که به شما اجازه می دهد به لهجه های خارجی دسترسی داشته باشید. این برای مردمی که زبان های بر مبنای لاتین را می آموزند، ایده آل است که تقریبا در هر جمله لهجه ها و سمبل های دیگری وجود دارد.