زیبا ترین زبان ها برای یادگیری کدام ها هستند

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این سوال پاسخ می دهد که زیبا ترین زبان ها برای یادگیری کدام ها هستند ؟ پس اگر شما هم زیبا پسند هستید به ما همراه باشید.

زیبا ترین زبان ها برای یادگیری کدام ها هستند
زیبا ترین زبان ها برای یادگیری کدام ها هستند

اما زیبا ترین زبان ها برای یادگیری کدام ها هستند

فرانسوی- زیباترین زبان شفاهی

اگر یک زبان باشد که جهانیان بر زیبایی آن اتفاق نظر دارند، فرانسوی است. بر اساس چندین بررسی غیر رسمی اینترنتی، به نظر می‌رسد که یک شیفتگی عمومی برای زبان گفتاری فرانسوی در سرتاسر دنیا وجود دارد. زبان فرانسوی به عنوان زبانی صاف، جاری، با سلیقه و زیبا توصیف شده است. به خاطر حرف “r” تلفظ نشدنی، صداهای تودماغی “en”, “in”, “un” و آهنگ ملودی‌دارش، به گوش افراد غیر بومی شدیداً آهنگین به نطر می‌رسد.

آلمانی- زیباترین زبان آواز

اغلب گفته می‌شود یکجورهایی برای گوش آزاردهنده است، اما آلمانی می‌تواند کاملاً گویا، آهنگین و پر از احساس باشد، مخصوصاً وقتی با فرکانس جهنده‌ی موسیقی پاپ همراه شود. کیست که آهنگ Nena’s ۹۹ Luftballons  را (بدون اینکه متن شعر را بلد باشد) زمزمه نکرده باشد؟ صدای موسیقی را بالا ببرید و اجازه دهید آلمانی گوش‌هایتان را افسون کند و بگذارید احساساتتان از روی شما عبور کند!

عربی – زیباترین زبان نوشتاری
برای خواننده‌ای که به الفبای لاتین یا رومی کلاسیک عادت کرده است، متن عربی با خوش‌نویسی استادانه و روانش، به جای نوشتن به زینتی استادانه وابسته است. متن عربی که از راست به چپ نوشته می شود و بدون حروفی با فاصله‌ی جدا در بالا یا پایین است به نظر می‌رسد که در حالتی به واقع خیره کننده تا بی‌نهایت در جریان است.

انگلیسی – زیباترین داستان

انگلیسی یکی از زبان‌هایی است که بیش ترین گویشور را در سراسر جهان دارد، و توسط ۱.۶ میلیارد گویشور بومی و غیر بومی استفاده می‌شود. این زبان از اسکاندیناوی قدیمی، فرانسوی، لاتین، یونانی و مهاجمان زیادی تاثیر گرفته است که ساختار جمله، تلفظ و لغاتش را شکل داده‌اند تا انگلیسی‌ای را به وجود آورد که به طور دلپذیری تغییر پذیر است و ما امروزه آن را می‌‌شناسیم.

ایتالیایی- قشنگترین زبان بدنهای

وقتی کسی درباره‌ی یک زبان آتشین و گویا صحبت می‌کند، فوراً ایتالیایی به دهن می‌رسد. این زبان آهنگین، با سر و صدای لذتبخش نه تنها در میان آهنگ و گامِ آن سرشار از احساس است بلکه از لحاظ اشتیاقی که با حرکت‌های دست مرتبط با موقعیت‌ها یا حالت‌ها دارد هم، سرشار است.